Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

3v1

Evropa 2

Zábava

Rady pro houbaře

Play

Poslechněte si podcast

12. 9. 2019

01:28

Late Night Show s Veronikou Arichtevou, Martinou Pártlovou a Nikol Štíbrovou. Šílené se stává normálním, nevyřčené se stává vyřčeným. Tohle jinde v českém éteru nenajdete! Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

O epizodě podcastu

Chcete také takovou práci? 

Automatický přepis podcastu

Otto Kate středeční Late Night Show tři v jednom na Evropě 2 já tady mám pár rad pro vášnivé Houbaře holky chodí chodíte rádi na houby Ano miluji To já taky já jsem letos nebyla na houbách Bohužel teda jenom jsem je jedla když mi někdo někdo přinesl houby Každopádně mám tady pro vás tip jak uchovat houby na zimu jo protože víš co to nesežere hned že jo ty ty děti v hubě Jiřina Bohdalová pořadu Jak je ten recept jak uchovat houby na zimu prosím vás hlavně proto to známe všichni děje že můžeme nasušit že ano samozřejmě houby jo ale holky a oni se suší na několik způsobů jak může za tom papíru na nové na topení v troubě to je druhý důvod a nebo v té sušičce No tak to už je pro pokročilé sušičce na prádlo do právě Asi ne To se pak zase holky skokanu na ovoce nějaká chytrá a to mě zbytečněTy máš doma radiátor nebo máš prostě okno nebo něco tak proč No to je to tak holky dalším způsobem takový Babica ty jo zimomřivý