Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

3v1

Evropa 2

Zábava

Proč přijde největší láska vašeho života až ve 40 letech

Play

Poslechněte si podcast

8. 10. 2019

02:43

Late Night Show s Veronikou Arichtevou, Martinou Pártlovou a Nikol Štíbrovou. Šílené se stává normálním, nevyřčené se stává vyřčeným. Tohle jinde v českém éteru nenajdete! Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

O epizodě podcastu

Chcete také takovou práci? 

Automatický přepis podcastu

ladíte pondělní Late Night Show tři v jednom na Evropě 2 Teď téma možná možná možná pro Marťu nevím uvidíme tady moc hezký článek Nebojte se že skončíte sama Láska ve vyšším věku je ta nejlepší Jo to je pravda je to i pro mě je to i pro mě tady píšou na idnesu že ženy nechtějí odcházet z dlouhodobého vztahu hlavně kvůli ze strachu ze samoty a přitom ta nejlepší partnerství údajně vznikají až po čtyřicítce Jo já ji krásnější a z několika důvodů nějaký rovnou teda ale asi Oni mají už děti viď Já děti nemám takže to se mě netýká ale ona si všechno samozřejmě Chceš si vyspělejší jakoby jo mohla v bohatší nenecháš s tebou tak manipulovaná máš prostě nějaký ty Zkušenosti jo jsi tam sama tak jako víc za sebe víš A ta praxe a odříkání Ano přesně tak být sexuálních polohA co jsi měla vždycky ano víš taky že luxusní automobil ti nezaručí blahobyt jo prostě aha tak to nevím tak Záleží ti na ničem jiném Ne nemám to hezký domov maximum Posloucháte noční show tři v jednom na Evropě 2 a Nikolka článek vysvětluje Proč je lepší poznat lásku až po 40 Ano i se píše to vědecky podložený že nejkrásnější vztahy vznikají po čtyřicítce prostě protože jsme v tu dobu už takový jako vyzrálý a vím že to umím zralejší úterý máš trošku že tam je to jedno Možná už ne Přesně tak plánuješ úplně jo už máš trošku do plánováno v tu dobu a v podstatě už si jdu užíváš podzim života na to máš času Pardon za sebou manželství výchovu dětí po čem toužíte je klid No tak hele poklidu toužíme všichni jo Ano Máš čas experimentovat jako mám a v podstatě po Ano už jsme v klidnější nikam se nežene m tolik víme co je důležité Umíme si najít čas na důležité věci a to je třeba v tom vztahu prostě experimentovat viď Veru To je k manželství tam já jsem si ten čas ještě často 40 x 2 roky jedno