Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

3v1

Evropa 2

Zábava

Proč nás zajímají drby?

Play

Poslechněte si podcast

18. 9. 2019

02:06

Late Night Show s Veronikou Arichtevou, Martinou Pártlovou a Nikol Štíbrovou. Šílené se stává normálním, nevyřčené se stává vyřčeným. Tohle jinde v českém éteru nenajdete! Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

O epizodě podcastu

Chcete také takovou práci? 

Automatický přepis podcastu

Posloucháte středeční Late Night Show tři v jednom na Evropě 2 holky když jsme u toho jako rozebírání výrobků Marty jandové co jsme tady měli předtím o tom partnerovi a uklízení a tak dále tak jsme ji našla článek že Proč se tolik vyšíváme v Dr blecha v pomluvách jo jako obecně no třeba tak nějaký studie ukázaly že vyloženě jako negativní drby jo tak tvoří 15 procent všech konverzací docela málo No to je dost pozitivním duchu přitom se dneska jenom devět Drbu vrbu a většina vlastně se nejvíc týká přátel příbuzných kolegu rodinných známých kostí studuje také vyplynulo že v průměru denně strávíme 14% času tím že mluvím a přítomnosti málo pro mě daleko víc a je mi dobřeskutky druhých 52 Mluvíme o tom jako co kdo něco udělat třeba hezkého dobře To to hezky honem jsem neřek ale nepamatuji jako Jasně že ženský pomlouvají víc než chlap je to tady tak jako tak jistý studie vyplývá ale oni Tady říkají jakoby proč tomu tak je že vlastně mi tím že je pomlouváme někoho jiného Nebo se zaobíráme někým jiným tak chvilku nemyslím a na ty naše a to je přesně to proč se ti to Boulevard že jo protože člověk zjistí se čte o srážkách jiných a dělá mu to dobře a nemysli na ty svoje a je strašně jako no jako lidi věří ale já nikdy No jako by tě MUDr Buček Kolik je v kolik na to třeba jako není pravda že jo jsme několikrát četli ty příšerný nadpisy a tak dále a třeba je moc věřit tomu i moje maminka což je blbý no když mi pak volá Já jsem je sice pravda ale tak je to napsaný co je psáno to je dáno proč bych to měl Jak rozpoutat jako Proč mi nejdou proč by někdo Housemaximum