Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

3v1

Evropa 2

Zábava

O co se vsadili holky se šéfem?

Play

Poslechněte si podcast

13. 11. 2019

01:21

Late Night Show s Veronikou Arichtevou, Martinou Pártlovou a Nikol Štíbrovou. Šílené se stává normálním, nevyřčené se stává vyřčeným. Tohle jinde v českém éteru nenajdete! Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

O epizodě podcastu

Holky v tom mají jasno! 

Automatický přepis podcastu

vadí ten úterní Late Night Show tři v jednom na Evropě 2 My jsme slibovali že vám prozradíme co nám dal náš šéf za úkol jo takhle on nám dal volno nám třem nemocným zoufalým na zbytek týdne ale jenom za předpokladu že během dnešního vysílání tady nepadne ani jedno sprosté slovo na cestu s tím že úplně jako ne musí klapnout jo Pojďme si to přiznat že vlastně trošku bojím že budu muset zítra do práce jako jediná No to se budeme si nemyslím ale včera tady nejsi sprostý slova ne ne Takže přátelé My si musíme dneska dávat pozor na ústa taky vybírat asi témata takový jako ne ne nevinný a aby nás to jakoby nenudilo prostě říkat ty sprostá slova aby se mi co nejdřív slušný takže se tady nejde mi něcorybaření nebo třeba kaktusy Co je to maximum muziky