Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

3v1

Evropa 2

Zábava

Nová sexuální orientace

Play

Poslechněte si podcast

17. 10. 2019

03:15

Late Night Show s Veronikou Arichtevou, Martinou Pártlovou a Nikol Štíbrovou. Šílené se stává normálním, nevyřčené se stává vyřčeným. Tohle jinde v českém éteru nenajdete! Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

O epizodě podcastu

Chcete také takovou práci? 

Automatický přepis podcastu

cvičení Late Night Show tři v jednom na Evropě 2 Já jsem holčičkám slibovala že vysvětlím nový za sexuální termín nebo Lipan sexuálové jak ho poznat tady pána panna sexu Ale jak říkám protože víš co homosexuálové bisexuálové lesbičky o to už dneska nikoho nepřekvapí Jo to je to je prostě normální Každopádně teď nový termín termín Terminus Terminus technicus a do kontextu je ta je taky někdy zvaná omnisexuality což mnohé napovídá je to asi taková jako silná přitažlivost buď láskou nebo erotickou touhou k bytostem u kterých nezáleží na biologickém pohlaví Ano je mu to v podstatě jedno jestli to je žena nebo muž je mi jedno jestli to je třeba mu 40 km za ženu nebo muž který má prsa víš jako transvestita je to v podstatě oni Tady říkají že lidi kteří jsou pansexuálcítí lásku a přitažlivost v těle i duši k tělu a 15 na toto toto neplatí pansexuál a není to jenom prostě že jsou tak strašně zoufalý že už berou všechno má Simonovi maximum muziky Late Night Show tři v jednom na Evropě 2 ještě stále se tady bavíme o sexualitě neboli nevyhraněné mu vlasy nějakému sexuálnímu katakomby sexuality teda v podstatě ne No oni vlastně říkal že bisexualita ještě jako něco jiného že vlastně tomu pansexualem je tolik Nezáleží na na na tom jestli to je jakoTaky tak ale že musíme sama nebo je musí být jako zamilovaná děti o tu duši Jo o duši jo ale třeba tady oni Tady říkají lidi kteří jsou pansexuál že to je dřina jo že ano že když se o nich říká že mají velké srdce a otevřenou náruč připravenou obejmout kohokoli a cokoliv takže v podstatě prostě i tak přesto je těžké si vybrat a například třeba takovýhle pansexualem mezi známými osobnostmi je pes Holiday modelka taková silnější Miley Cyrus Miley se pansexualka jo Americká Americká zpěvačka brendon urie Jo taky takový bizarní tvor Ano měla jí říkají Láska nezná hranic jede se zamilovávají zase jenom do lidí ne do pohled takže vlastně pansexuál je člověk který tady prostě miluje lidi to si myslím že potřeba Dan Nekonečný vlasy pansexuál co tobě tak tam bych to není tak viděla i zvlášťoni sluchátka v 2