Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

3v1

Evropa 2

Zábava

Nová nechutná příchuť zmrzliny

Play

Poslechněte si podcast

15. 10. 2019

02:03

Late Night Show s Veronikou Arichtevou, Martinou Pártlovou a Nikol Štíbrovou. Šílené se stává normálním, nevyřčené se stává vyřčeným. Tohle jinde v českém éteru nenajdete! Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

O epizodě podcastu

Chcete také takovou práci? 

Automatický přepis podcastu

Posloucháte pondělní Late Night Show tři v jednom na Evropě 2 Já jsem vám holky tady na začátku slibovala že vám řeknu o nové příchutě zmrzliny a No jo která teď byla vyvinuta Haló zkuste si jako tipnout co by to tak mohlo být příchuť nějakého prý že mám nebo bláta hovno nebo nějaký Já bych se toho nebál a já bych šla rovnou do hovnovice a Britové Tak ty jako si oblíbili mražený krém s příchutí rybího filé jo že Fish and Chips zmrzlinu bramborovou kapustovou s krůtím rosolem jo tak to je tak jakože standard prý bramborovou si dokážu představit tom ještě nevadí to jako brambory a ne tak chutná jako bramborová kaše si že ho tam dáváš tak jako mléko bramborový nechutný ale teď přišla nedávno Maria del Carmen pila paní Ekvádoru ingrediencímorče prosím vás Ona by bylo na dlouho dlouho řešil a jak to je vražda morčátka než přišla na to jak to udělat že otce A zkoušela si důkladně moc to prostě nějak jako opít a pak zase dobře Oni to žerou morčata Počkej nečteš to na nějakém slovenským webu morčacie maso je králík a morče kasicky morče jo ovšem přišla na to že když maso nechá uvařit a následně ho důkladně rozdělí vznikly jako vývar od toho Tak vznikne taková tekutá kaše s ideální chutí morčete a pak už jako postupoval teda jak se jak se ta zmrzlina dělá Martin p20 takový kousek morčete prostě se dělá blbě Já jsem já jsem měla morče jmenoval jsem mu v a jako Nedovedu si představit a prostě jako jako na křečka mi moc STV2 ti bude slepý