Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

3v1

Evropa 2

Zábava

Neuvěřitelný příběh ohledně zkoumání vlastní sexuality?

Play

Poslechněte si podcast

19. 9. 2019

02:17

Late Night Show s Veronikou Arichtevou, Martinou Pártlovou a Nikol Štíbrovou. Šílené se stává normálním, nevyřčené se stává vyřčeným. Tohle jinde v českém éteru nenajdete! Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

O epizodě podcastu

Chcete také takovou práci? 

Automatický přepis podcastu

čtvrteční Late Night Show tři v jednom na Evropě 2 Já se mám tady slibovala historku kterou já jsem od něj nemůžu jako říkat Kdo mi to říkal A koho se to týká A koho to byl kamarád a tak dále ale každopádně kolik divadla mi vyprávěl že mu vyprávěl jeho kamarád také tedy asi herec že kdysi dávno kdysi dávno chtěl jako si otestovat co mají homosexuálové na tom jako strkání prostě do toho análu a do těch prostě jakože v běhu přitahují ženy ale že to prostě chtěl chtěl zkusit že jo tak prostě takhle jedno daně a líbil astrčil si tam prostě ten prst aby ty jsi jak to tam jako jo No jenom že v tu chvíli prostě nějak Uklouzl a ten prst se tam zlomil a byl v koupelně a věděla že to prostě ho nemůže vyndat co ti že ona tak nevím dáš na 2ba Maminka s tatínkem že začal volat jako Mami tati mě udělej dobře bylo Byla jsem z té koupelny Už jsi tam jako hodinu vylézt vylézt Jo jo no Mami nemůžeš zavolat Tátu jo no tak teď tam nemohli dostat tak aby bourali dveře obce vzdát a nějak vysadil dveře našel tam toho syna s tím prstem zadku Ne vůbec se neptal nechtěl dětmi že to zkoušel taky jenom Honzo maminka přesně přehodila deku a odvezli ho do porodnice pohotovost No a tam samozřejmě tady ta situace byla velmi trapná pro všechny takže se lékaři ptají až potom co teda odešli rodiče co se mu stalo ale myslím že to všem byl jako Jasně že teď jsme byli tlačíš ten prstenco tam zlomila nateklá vím ale víš jak jako tam měl dlouho ale kdyby ho vyndal hned ne No to asi jo tak tam možná i za zlomený Tak tam vlastně se ti to jako to uvolní ale já myslím že tam mám trošku dýl než chtěl aby mu to prostě líbilo ten Proč už nevyndám Evropa 2 tři v jednom