Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

3v1

Evropa 2

Zábava

Kolik sníme pavouků za život?

Play

Poslechněte si podcast

15. 10. 2019

01:44

Late Night Show s Veronikou Arichtevou, Martinou Pártlovou a Nikol Štíbrovou. Šílené se stává normálním, nevyřčené se stává vyřčeným. Tohle jinde v českém éteru nenajdete! Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

O epizodě podcastu

Chcete také takovou práci? 

Automatický přepis podcastu

nákončí Late Night Show tři v jednom na Evropě 2 Přátelé dneska večer nebo dneska moc si můžete spát klidněji než kdykoliv jindy protože já pro vás mám zásadní prostě fakt fakt fakt fakt fakt fakt volal zda máte takový to jak se říká že během života z ní tedy během spánku za života Během našeho života během spánku sníme pavouků přede mnou a on je Sežrala jsem mu ale měla jsem co dělat ty vole abych proběhla zpátky na zkoušku No nic To je dobře To myslím že to je mýtus protože ten mýtus někým jenom kvůli tomu aby autor od zkoušel jak rychle se tahle informace bude šířit světem velmi rychleto může vlézt leccos ale aby z toho všimla nevím já jsem vezl portech prostě jako jazyk No vůbec celkově lezlo prostě takový už to je dobře to je dobře no ale jednou třeba jsme seděli No ale ať nečekám maličkého jako žádná Tara lynne třeba jako žena tarantule to nebylo a ne tady nemám jak to říkám že to nebyla tancovací No tak jo takže jsem vás uklidnila všechny jenom takhle na radar a my se slyšíme se zítra těšíme se od 22 hodin na Evropě 2 Dobrou noc 3 maximum muziky