Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

3v1

Evropa 2

Zábava

Kdy je největší čas se rozejít?

Play

Poslechněte si podcast

2. 10. 2019

03:19

Late Night Show s Veronikou Arichtevou, Martinou Pártlovou a Nikol Štíbrovou. Šílené se stává normálním, nevyřčené se stává vyřčeným. Tohle jinde v českém éteru nenajdete! Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

O epizodě podcastu

Chcete také takovou práci? 

Automatický přepis podcastu

ale poslouchá ten noční show tři v jednom na Evropě 2 Já mám pro vás tady holky 7 důvodů kdy je nejvyšší čas dát svému starému kopačky jo kdy už prostě to nemá smysl a to byste si měla nechat v té hlavě jako kdyby byla no jako nechat projít hlavou prostě nebo vládne tam má vyhublá No máme dost dneska Hele tak za prvé není oporou samozřejmě tam není Partner oporou tak pryč s ním že jo když vás nepodporuje v některých věcech mě odešla když jdeme z baru Jo a v neděli ve 3:00 ráno když nepodporuje padla Já jsem třeba měla když zpátky a měla jsem chlapce který byl strašně hodný a my jsme občas chodili s mojí sestrou Suchý a občas to nonstop Teď jsem večer domů a pak si mě hodil přes rameno a ona si mě to je hezký jako pytel bramboru Hanky nebrat No a ať ti to v čemkoliv protože to může být čím dál tím horší je když vás podvádí No jo jasně no ježišmarja tak že vás podvádí takhle než to je neštěstí když má násilnické sklony a pozorně v posteli v rámci her ale víš Třeba ne špatně na další jídlo a dostaneš za to třeba bych normálně spadla do krku Evropa 2 tři v jednom na Evropě 2 Martinka nám tady radí kdy je na čase odejít ze vztahu takhle ona raději spíš vámprotože mě není rady ani pomocí A Nikča má nechce dítě tak neopustí Ano Ano A já taky nikoho nemám Takže počkej to raději zkontroloval povídej zatím tak Skončili jsme vlastně pokud má násilnické sklony že jo tak třeba chlapce opustit pátek budeme nemá snahu na stavu pracovat nemá s tou cestou pracovat ani na vás a to je blbý no když na vás nechce nějak makat tak prostě bych řekla jako nedělá A neskáču jak ty pískáš Tak to je prostě se špatně to na tobě neskáču jak ty pískáš nemá stejné priority Já nechci abyco studovat když má ještě trvat a píská maximum muziky