Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

3v1

Evropa 2

Zábava

Kam se muži zakousl pavouk?

Play

Poslechněte si podcast

4. 9. 2019

01:46

Late Night Show s Veronikou Arichtevou, Martinou Pártlovou a Nikol Štíbrovou. Šílené se stává normálním, nevyřčené se stává vyřčeným. Tohle jinde v českém éteru nenajdete! Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

O epizodě podcastu

Chcete také takovou práci? 

Automatický přepis podcastu

Posloucháte noční show tři v jednom na Evropě 2 Dali jsme vám nějaké té matka které budeme rozebírat Mně se z těch tří bylo to sex na rozloučenou pak jak dostat rtěnku z oblečení pavouk v penisu nejvíc líbilo pavouk penisu takže Veroniko vyhraj No tak pojď do jeho klouby do jeho penisu ale pozor jo ono jako se to stalo dvakrát za jeho život Což prý tady odborníci nebo tady to psal i tenhle ten článek na 100% tvrdí že to je daleko jako že už větší šance vyhrát ve Sportce jako než že tě dvakrát pavouk kousne do penisu a tady tomu Může se to stalo na záchodcích v Sydney přičemž pavouk si jako vlastně útok vybral právě to tu choulostivé místo že prostě mladík normálně jo vykonal potřebu a najednou cítil tak oku bolest kousnutí tak se podíval a viděl jako nicU Pavouka mi teď hned No a vlastně potom to bylo jako na stejném místě ale do stejného místa takže znova do Můžu užívat peněz penisu a on nemohl uvěřit že ten pavouk je to tam jestli mám se tam jakoby nenechává kousat schválně Aby abys jako třeba jako já bych se ještě teda jestli můžu jenom odbočovat Proč se říká pánská Chlouba Copak my říkáme o vagíně že to je dámská chlupatá neříkáme a přitom u pánů se často není čím chlubit že jo maximum muziku