Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

3v1

Evropa 2

Zábava

K jakým celebritám nás přirovnává bulvár?

Play

Poslechněte si podcast

1. 10. 2019

01:41

Late Night Show s Veronikou Arichtevou, Martinou Pártlovou a Nikol Štíbrovou. Šílené se stává normálním, nevyřčené se stává vyřčeným. Tohle jinde v českém éteru nenajdete! Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

O epizodě podcastu

Chcete také takovou práci? 

Automatický přepis podcastu

Posloucháte pondělí Late Night Show tři v jednom na Evropě 2 Nikolka tady předchozím vstupu mluvila o tom jak nás Media přivezu jí K nějakým různým jakoby světovým celebritám jo že třeba jsi říkala Halle Berry že je jméno Jenom jedna z nejznámějších a nejúspěšnějších nejkrásnějších hereček Lego silikon všechny doplňky zpěvačky je tady to přirovnání ale tady to já vím právě novinářů bulvárních jak to bývá když dají v titulku tak tohle ta nejkrásnější kočička nebo přítelkyně tak to dávají z toho důvodu že nikdo neví kdy by napsali do titulku jméno tak ho nikdo nezná jo takže chvíli by ti píšou tituly už v titulku Už tvoje jméno tak už u Verči Jo budeme každá Martin mě teda taky občas jo i když občas píše u Matesemanžel Veroniky arichtevy dneska už nepíšu Nic právě Takhle to bylo SMSku Brigitte Bardot si myslím teď v 50 letech zřejměmaxximum muziky