Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

3v1

Evropa 2

Zábava

Jedna paní běhá kvůli obrazcům na mapě, co se vždy snaží nakreslit?

Play

Poslechněte si podcast

1. 10. 2019

01:17

Late Night Show s Veronikou Arichtevou, Martinou Pártlovou a Nikol Štíbrovou. Šílené se stává normálním, nevyřčené se stává vyřčeným. Tohle jinde v českém éteru nenajdete! Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

O epizodě podcastu

Chcete také takovou práci? 

Automatický přepis podcastu

ale poslouchá ten noční show tři v jednom na Evropě 2 Přátelé Já tady mám jeden článek o sexy blondýně která běhá Tak aby mapovala vlastně jako pinďoury No a vlastně vždycky ti tam bych nějak ukazuje v té aplikaci nějakou kterou máš telefonu že jo takže ona si vybírá vyložit trasy je to ukážu jo takhle a pak z toho sdílí jako obrázek že vlastně zase vyběhla pinďoura Jo aha to je dobrý ona říká že miluje hledání péro běhů A kreslení obřích pinďourů je jenom ono se to píše každý vždycky cestu průběhu Naplánuj a pak běží podle trasy kterou jsem kterou si uložila do mobilu víš jak udělat je že to je ve skutečnosti těžké zvláště při detailních trasa Jak jako těch z ruky Nejhorší je když se zaběhl minut začátek nebo zatáčku a pokazí malování potom se musívrátit a udělalo péráka udělám