Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

3v1

Evropa 2

Zábava

Jaká fakta jste nevěděli o citronu?

Play

Poslechněte si podcast

2. 10. 2019

01:26

Late Night Show s Veronikou Arichtevou, Martinou Pártlovou a Nikol Štíbrovou. Šílené se stává normálním, nevyřčené se stává vyřčeným. Tohle jinde v českém éteru nenajdete! Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

O epizodě podcastu

Chcete také takovou práci? 

Automatický přepis podcastu

chodíte úterní Late Night Show na Evropě 2 holky úplně odbočím zase od nějakých tady jako no tak na všech prasáren prostě a jenom si jste si všimli když lížete citron a ani že vždycky Zavřete oči co to je automaticky Reflex prostě že by jsi se toho nevšiml tak zavři oči a víte proč to je proč to je protože citronová šťáva může poškodit sliznice a ohrozit zrak takže jsme dřív vlastně to asi někdo Kdysi dávno zkusil Jste a nebo komu to vystříkne bok a od té doby mi všichni zavíráme oči ty zvláštní Co co si na sebe za kódy v sobě děti Jo já vím že ty zavřu oči než příklad Pokaždé mi to jako otevřený a dokonce i rádi že když máte bouračku a já to vaši vaší vinotek máte říct policistovi že že jste vlastně pšíknout za což nemůžete protože jste prostě na tu vteřinu zavřel jsem očia nebo kdy promile ten druhý manžel jo vy tam máte milence Tak máš říct když já jsem tady a já jsem nevěděl nevěděla A nebo to můžeš i citron a můžeš lítat větroni zavřené oči že jo