Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

3v1

Evropa 2

Zábava

Jak žít s proutníkem?

Play

Poslechněte si podcast

13. 9. 2019

03:06

Late Night Show s Veronikou Arichtevou, Martinou Pártlovou a Nikol Štíbrovou. Šílené se stává normálním, nevyřčené se stává vyřčeným. Tohle jinde v českém éteru nenajdete! Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

O epizodě podcastu

Holky v tom mají jasno! 

Automatický přepis podcastu

Posloucháte noční show tři v jednom na Evropě 2 Já jsem vám holky slíbila pár rad jak přežít život s právníkem když se už jako na brnk net a proutníka protože některé z nás k tomu mají a velké sklony že jo já jako když to zjistíš jakoby vlastně si ho vyhlíd než A ty víš že ten chlap má rád že takový lev salonu jo ale takže do toho jdeš už s tím jako že ten chlap rád Koukám že nejste jediná úplně a že prostě někde občas ulítne tím pádem by jste neměli pátrat V mailech na Facebooku a Instagramu v telefonu to je super Já takhle jsem tak jednou s tebou takhle přistupovala a fakt jsem se ušetřil a strašně nervu No že jsem o to vlastně nic dobrého úplně nečekala No musí od začátku prostě vědět že budeš vypadat další nemáte dělat scény když už teda na něcopřidat a jak se máte říct abys to věděla to viděla že to je haizl že toho proutník nebo kamarádky ti to musí říct tu chvíli že jo my si tak říkám a rád ti to říkali že my jsme ti to říkala že čtvrteční Late Night Show na Evropě 2 Martinka nám tady radí Jak na proutníka jo pokud Prostě jste narazili na proutníka rozhodli jste se dobrovolně že s ním prostě ten život strávíte Víte že to není jednoduché tak tady ty rady vám určitě pomůžu aby jste to bez nějaké Větší újmy přežili přežili Ano máte si co je důležité když už teda jakoby to mám z toho když už jako vy víte že vám třeba někde zahnul z se na tento tak si máte připomínat jeho klady jo třeba umí za mnou dobře ano ale za no určitě moc hezkyUdělej mi ostudu nebo prostě zase má jiný charakterový jako vlastnosti třeba Je spolehlivý to nebývá No jako stará se o vás jako víš Dárky a tak dále Javorník v posteli tak jako co co s tím je tak jakpak se máte dodat sebevědomí protože to je ten váš proutník který teda občas jako někde ulítne tak přece jen jste to vy se kterou on doma nebo se vrací do můžu chodit do toho kina na ty začneš takže bych také měla jsi stát poutníkem Jo tak je to myšleno že nemáš si uvědomit že ty jsi tam number one je tam zatím ještě jakože prostě tam někde někde čůrat jiného ale ke mně se vrací ale ten můj přijde na Měchura nejčastěji