Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

3v1

Evropa 2

Zábava

Jak vypadá špatná reklama na Instagramu

Play

Poslechněte si podcast

18. 10. 2019

01:25

Late Night Show s Veronikou Arichtevou, Martinou Pártlovou a Nikol Štíbrovou. Šílené se stává normálním, nevyřčené se stává vyřčeným. Tohle jinde v českém éteru nenajdete! Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

O epizodě podcastu

Holky v tom mají jasno! 

Automatický přepis podcastu

poslouchat čtvrteční Late Night Show tři v jednom na Evropě 2 Bavili jsme se o tom že Jennifer Aniston herečka z přátel si založila Instagram a hned má takhle to prostě 7,9 miliónů odběratelů jako přemýšlím proč to udělala až teď Jestli nebude docházet prachy nebo nebo jako zatím důvodu ona by chtěla někam třeba do hotelu Jo vybrat vybártrovat se to prostě válet šunky Jo taky Egypt jestli si že jsme zdraví brigáda Hurghada a je to třeba jako nechce jet tam jo Nevím no Nebo třeba si krém nedochází že to mi připomíná nějaký ten příběh jedné nejmenované české celebrity které chtěl jet zadarmo do Varů že jo to se ubytovat do hotelu Radim nabídla že jim udělat reklamu žekdyž jí tam ubytovat zadarmo asi na to řekli že oni Oni na to napsali Dobrý den táta děkujeme jako za zájem Pokud tedy nemáte peníze na to abyste se ubytovala normálně v hotelu za peníze Samozřejmě vás tedy ubytujeme ale prosím nikde ne označujte hrát hotel a ano je to tak to který si myslíte že to je