Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

3v1

Evropa 2

Zábava

Jak to vypadá když se někdo fušuje do něčeho čemu nerozumí?

Play

Poslechněte si podcast

12. 9. 2019

01:38

Late Night Show s Veronikou Arichtevou, Martinou Pártlovou a Nikol Štíbrovou. Šílené se stává normálním, nevyřčené se stává vyřčeným. Tohle jinde v českém éteru nenajdete! Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

O epizodě podcastu

Chcete také takovou práci? 

Automatický přepis podcastu

rád ale poslouchá ten noční show tři v jednom na Evropě 2 malady prozradili že Nikolka nazpívala duet I.M.T Smile Ivan Tásler který mě strašně lidí nevím proč nezavolá mně A proč proč mi zavolat přes čechomorem samozřejmě až moc dobrá ale on je totiž dneska ten Trend jak oslovovat to nic proti tobě nepřišlo ale ty lidi který jako když se umí zpívat ale jakoby vyloženě zpěváci zpěváci že prostě využívat toho jejich jiného potenciálu než to že zpěvák podle mě jakého No nevím prostě že jsou jako oblíbení třeba a to neříkám že bude o Nikče Marie Český datumy to jako kdyby zavolali Mě že to tak Je to tak všeobecně tak takový nešvar herečky Třeba tě já moderátorky že jo moderátorky moderátorky Takový všehochuť tři holky jako který nic neumí rozhodnout dávat prostě sály a jezdit s nějakým jakotoho šel Já to nesnáším ty ambiciózní prostě lidi v tom už vůbec nic a co si myslí že můžou dělat prostě všechno víš ty ostré lokty jak mají ty jo a jak Jenom v podstatě chtějí jenom vydělávat prachy na blbosti prostě lidí jo a tak třeba Máme tady taky u baráku jenom orator a který se snaží zpívat viď nikoho Strabag vyprat si O2 Arena