Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

3v1

Evropa 2

Zábava

Jak se změnila průměrná délka pánského přirození?

Play

Poslechněte si podcast

2. 10. 2019

01:45

Late Night Show s Veronikou Arichtevou, Martinou Pártlovou a Nikol Štíbrovou. Šílené se stává normálním, nevyřčené se stává vyřčeným. Tohle jinde v českém éteru nenajdete! Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

O epizodě podcastu

Holky v tom mají jasno! 

Automatický přepis podcastu

stále Posloucháte úterý noční show tři v jednom na Evropě 2 a já jsem vám slíbila článek o tom že čistím českému mužům se nějak zvláštní jako zmenšují penisy a ukázala to proslulá mapa velikosti penisu která ukazuje se ti to zůstane tak ukázal to proslulá mapa velikosti penisu která ukazuje průměrnou délku mužském azu po celém světě iloně mapa velikosti penisu na portálu targette map ukazovala Českou republiku v zelené barvě značící penisový nadprůměr jako průměrná délka českého rockového chobotu Ježišmarja byla stanovena 15,9 cm skutku nad průměrná délka že Jenže teď je všemu jinak statistiky byly aktualizovány a Češi aha a tam už nejsou tak dobře ale čím to je ještě ano a teď jeTo je šok zmenšily se nám téměř o 2 cm je to 14,1 Antimatter No to nevím nevím nevím No asi se jako jako všeobecně Asi mi Zmenšuje Nějak se mi zvětšuje Ego tím chlapem tak jsme nějak vyrovnávat prostě ale tady odborník uklidňuje že mohou těšit zůstat v klidu stejně jako ochablý penis opilého návštěvníka nevěstince říkal Libor hezké přirovnání poslouchat Evropu 2maxximum muziky