Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

3v1

Evropa 2

Zábava

Jak muži maskují nevěru?

Play

Poslechněte si podcast

4. 9. 2019

01:44

Late Night Show s Veronikou Arichtevou, Martinou Pártlovou a Nikol Štíbrovou. Šílené se stává normálním, nevyřčené se stává vyřčeným. Tohle jinde v českém éteru nenajdete! Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

O epizodě podcastu

Chcete také takovou práci? 

Automatický přepis podcastu

Posloucháte úterní Late Night Show tři v jednom na Evropě 2 Povídali jsme si tady s holkami o tom jak dostat nejrůznější skvrny od ženských mejkapu pánského oblečení Jo to je víceméně pro pány ráda byla abych než to prostě doma Honzíku Honzíku spíš vědět do koše na prádlo aby to nějak prostě v zájmu uchování manželství nebo nebudou stavu nějak prostě se na to nepřišla Já teda musím říct že jsem měla období kdy jsem kontroloval a normálně jako košile jo jestli se tam něco najde nebo nenajde a zřejmě Partner používají Partner karuizawě aha takhle nebo jsem já nalakované ty koše na to si toho nevšiml no já jsem měla partnera který mi chodil Tak jo on chodil vlastně v podstatě s poškrábaným a zádama jako sprchovat a to mě jako krásně těch prostě těch 10 prostorné osm že ty palce tam nevím možná že jo tak ale vždycky to měl z fotbalu samozřejmě Jo chci něco já tohle prostě Jo on onto máš na to právo prostě nějak chytnul a ono se asi teda jako to máš No tenkrát to je dost dlouhý nehty takže mu vždycky tak jako ublížil jo ale jo vždyť jsi měl jako cucflek na krku to samozřejmě už potom i s tím chováním tip.oni jsem jako štípnul A nevím proč to udělal ty můj chudáčku Tak já na ten kroužek na tom penisu od té rtěnky ti vysvětlil jak on si to máš koupil novou chvilku Ano a pak mě spadl na penis Ano a pak si ho music