Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

3v1

Evropa 2

Zábava

Co je cervikální orgasmus?

Play

Poslechněte si podcast

23. 10. 2019

01:18

Late Night Show s Veronikou Arichtevou, Martinou Pártlovou a Nikol Štíbrovou. Šílené se stává normálním, nevyřčené se stává vyřčeným. Tohle jinde v českém éteru nenajdete! Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

O epizodě podcastu

Chcete také takovou práci? 

Automatický přepis podcastu

chodíte úterní létající tři v jednom na Evropě 2 holky Víte co to bodce Bucanero někde vedle bodů mezi bude potvrzeno někde mezi tím prostě Ano jste jste blízko To je blízko doslova jsem viděla že se mi pletou chodí do první třídy bodce má něco společného s cervikalni orgasmus já prostě vás děložní hrdlo a věci teď popsali úplně nový nový orgasmus Ano teď cervikální Víte jak ho dosáhnete Já ho chci dosáhnout povídej ono je to hrozně hluboko tento děloha Takže jedině hlubokou penetraci jak se v prdely takže to není Tak pro někoho jen tak pro nikoho no no ale popis jsou to věci a že ne teda kterého měli jako velmi nebo intenzivní je vlastně úplně nejvíc intenzivní orgasmus to můžete mi jako že ti to jako do žaludku nebo na mandle nebo podstatě Ano to se ti tam někde máš děložní hrdlo Martin maximum muziky