Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

3v1

Evropa 2

Zábava

Co dělají divného chlapy, aby vzbudili naši pozornost?

Play

Poslechněte si podcast

18. 10. 2019

01:55

Late Night Show s Veronikou Arichtevou, Martinou Pártlovou a Nikol Štíbrovou. Šílené se stává normálním, nevyřčené se stává vyřčeným. Tohle jinde v českém éteru nenajdete! Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

O epizodě podcastu

Chcete také takovou práci? 

Automatický přepis podcastu

čtvrteční Late Night Show tři v jednom na Evropě 2 Bavili jsme se tady s holkami o tom co divného dělají chlapi aby v nás ženách vzbudili nějakou pozornost žárlivost nebo cokoliv jak jak vlastně se snaží navázat nějaký kontakt aby aspoň něco zareagovali ale my vlastně umí být trapnější než chlapi a nahoře my jsme daleko víc emotivní a zvlášť když jsem byla mladší tak jsem dělal různé věci abych jako třeba se s bývalým nějak spojili fakt nikdy v trafice posíláme různé písničky a nebo anebo děláme nebo děláme že jsme si spletli Ježišmarja to nebylo pro tebe čekala jakože bude vycházet z domu Jako ne No a že se taky ne ne ještě děláme takový to jsem takový ty vyčítavý sms jak jsme všechno co jsme všechno pro ně udělali a protože si myslím že se chytnou za rybáře To je pravda že ona byla vlastně úplně skvělá A on to ani nedočetl a nebo aneboviděla že bude na té party kam jsem měla jít a ne za moc jako Nechtěla jsem že tam bude tak jsem tam šla a zase jsem celou dobu dělal Jakože vůbec jako nevnímám ale to za ně furt čuměl a že jo Ale je pravda že tam stál dopadlo dobře že tam jsi mě jako tam si to vyšumělo něco proběhlo ale za 14 dní nepochopila že tam nebudeš ty ženský Takový to když se ten chlapec bývala jako najde někoho jiného tak tu holku jako stolku jo že jo přeposílá ty fotky a říká jako schválně tady s tím si kvůli tomuhle se na ní podívej co má s těma kozama Děláš si prdel že jí to já jdu stejně restauraci Jako mně chybí jedna dvě