Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

3v1

Evropa 2

Zábava

10 zlozvyků nevinných lidí

Play

Poslechněte si podcast

5. 9. 2019

03:47

Late Night Show s Veronikou Arichtevou, Martinou Pártlovou a Nikol Štíbrovou. Šílené se stává normálním, nevyřčené se stává vyřčeným. Tohle jinde v českém éteru nenajdete! Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

O epizodě podcastu

Holky v tom mají jasno! 

Automatický přepis podcastu

Posloucháte středeční Late Night Show tři v jednom na Evropě 2 Martinka má tady pro nás zajímavý článek který se týká i když jako chronicky nešťastný tak vlastně je tady být jejich zlozvyku ale já bych se chtěl jako to vědět jestli mezi ně nepatřím mezi Nikčou a Minion ještě s někým tak jako sarkastický a cynický až to jenom jako než to jako ještě neslyšela telefon a šťastní tak prosím tě chronická stěžování si jako nestěžuj na nic já furt Ne počkej Promiň Marti Teď jsem říkal teďka jako ne No tak u sebe jo ale jako že dnes tě že se třeba štve že kapusta moc kapustová A to není pravda co jsi v životě ne pochválila v restauraci jídlo Evropa 2 tři v jednomposlouchat středeční Late Night Show tři v jednom na Evropě 2 Martinka tady začala s tématem Šťastný jako Dělej co dělají nešťastný lidi No schválně jestli to tam přátelé poznáte tak že první bod byl že jsi neustále něco stěžují chronické stěžování tady Takže to je můj případ jo já jsem chronický stěžovatel Já si taky furt stěžuje na nic ale kritika sebe i okolí Proseka sebe anookolí ano ano dobře už to jde druhý Boss 10 závislost na materiálních věcech a No jo no já se hlásím taky ano jsme tu dvě negativní závislosti Co znamená samozřejmě popíjení kouření kouření sex a tak ano ano Takže dalším bodem tady zlozvyky chronický nešťastných lidí Martin ještě výčitky z minulostia výčitky pro všechny pro sebe pro okolí maximum k moři Evropa 2 tři v jednom na Evropě 2 velmi nevinné téma o tom asi o zvyku lidí kteří jsou chronické jako nešťastné jo A tak nějak jsme se jen legraci V tom jestli chce v nich Jako můžeme poznat když zvykat protože mám pocit že nejsme šťastní ale ale koukám tak mi to líto je všechno trošku taky jsem krásně šťastné dopadne dobře Mimochodem ty besedy který jedeme přímo od příštího týdne nebo přespříští hotové rozejdu sama to pokračuje k odložení našich cílů a snů a ono na neurčito A takto to máš ty mrcho pomlouvají a zajedeme pro Verču a to je pravda to není pravda maximum muziky