Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody 50: Násilí vůči matce (ACE 9)

13 hříchů rodičovství - Jak z toho ven

13 hříchů rodičovství

Osobní rozvoj

50: Násilí vůči matce (ACE 9)

Obrázek epizody 50: Násilí vůči matce (ACE 9)

Poslechněte si podcast

31. 1. 2023

34 min

Váš otec, nevlastní otec nebo matčin přítel do vaší matky či nevlastní matky strkal, tahal jí, dal jí facku, něco na ní hodil, kopl ji, kousnul ji, uhodil ji pěstí, uhodil ji předmětem, opakovaně ji tloukl po dobu aspoň pár minut, nebo ji aspoň jednou vyhrožoval, že ji ublíží nožem nebo pistolí,“taková je definice dalšího Neblahého zážitku z dětství, který zásadním způsobem ovlivní psychické i fyzické zdraví dítěte – Násilí vůči matce. Zatímco v roce 1995 při designu původní studie CDC příliš nepočítalo s tím, že by mohla být i násilná žena vůči muži, dnes víme, že to tak bývá. Co ale takovéto zážitky udělají s dítětem a co ho před negativními dopady může třeba ochránit? O tom je další díl našeho podcastu!

Web 13hrichurodicovstvi.cz | Music by Audionautix.com

Popis podcastu

Podcast pro všechny, kdo byli někdy dětmi. Pomáháme rodičům i dětem, ať už malým nebo dospělým, ke svobodnějšímu a šťastnějšímu životu i rodičovství.