Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Petr Jan Juračka: V Pákistánu kvůli mně měnili legislativu

Hovory #sLaZkou

Petr Jan Juračka: V Pákistánu kvůli mně měnili legislativu

4. 4. 2022

23 min

Obrázek epizody Reportáže zahraničních zpravodajů: Co vyprávějí lidé, kteří utekli před válkou z Luhanské oblasti na východě Ukrajiny?

Český rozhlas - Cestování

Reportáže zahraničních zpravodajů: Co vyprávějí lidé, kteří utekli před válkou z Luhanské oblasti na východě Ukrajiny?

3. 4. 2022

23 min

Obrázek epizody Lesy u Opatova jsou plné přírodních krás

Východočeské výlety

Lesy u Opatova jsou plné přírodních krás

3. 4. 2022

24 min

Obrázek epizody Zálety Aleny Zárybnické: Na dabingu mě baví, že tam můžu přijít rovnou od plotny, směje se Berenika Kohoutová

Český rozhlas - Cestování

Zálety Aleny Zárybnické: Na dabingu mě baví, že tam můžu přijít rovnou od plotny, směje se Berenika Kohoutová

3. 4. 2022

19 min

Obrázek epizody Zápisník zahraničních zpravodajů: Nejstarší americké knihkupectví je v Betlémě

Český rozhlas - Cestování

Zápisník zahraničních zpravodajů: Nejstarší americké knihkupectví je v Betlémě

3. 4. 2022

3 min

Obrázek epizody Nejstarší americké knihkupectví je v Betlémě

Zápisník zahraničních zpravodajů

Nejstarší americké knihkupectví je v Betlémě

3. 4. 2022

3 min

Obrázek epizody #Svět | Anna Thu Nguyenová: "Každý den mám třeba sto nápadů a z nich se takových pět snažím zrealizovat."

Vyleť z hnízda!

#Svět | Anna Thu Nguyenová: "Každý den mám třeba sto nápadů a z nich se takových pět snažím zrealizovat."

3. 4. 2022

57 min

Obrázek epizody Zápisník zahraničních zpravodajů: Duchovní z Washingtonu několik hodin denně tiše manifestuje proti Putinově ortodoxní církvi

Český rozhlas - Cestování

Zápisník zahraničních zpravodajů: Duchovní z Washingtonu několik hodin denně tiše manifestuje proti Putinově ortodoxní církvi

1. 4. 2022

3 min

Obrázek epizody Duchovní z Washingtonu několik hodin denně tiše manifestuje proti Putinově ortodoxní církvi

Zápisník zahraničních zpravodajů

Duchovní z Washingtonu několik hodin denně tiše manifestuje proti Putinově ortodoxní církvi

1. 4. 2022

3 min

Obrázek epizody Ešus 28/3/2022: Honza a bikepacking v rovníkové Africe

Ešus

Ešus 28/3/2022: Honza a bikepacking v rovníkové Africe

1. 4. 2022

55 min

Obrázek epizody U Vlčí Habřiny číhali na vlky

Východočeské výlety

U Vlčí Habřiny číhali na vlky

1. 4. 2022

26 min

Obrázek epizody Hudební tip: Slovenští Tolstoys si ujíždí na hřejivém popu i bažinatém voodoo

Tip

Hudební tip: Slovenští Tolstoys si ujíždí na hřejivém popu i bažinatém voodoo

31. 3. 2022

3 min

Obrázek epizody Zápisník zahraničních zpravodajů: Stometrová fronta a žádné záchody... nebo ano? Reportáž z místa, kde Ukrajinci žádají o azyl

Český rozhlas - Cestování

Zápisník zahraničních zpravodajů: Stometrová fronta a žádné záchody... nebo ano? Reportáž z místa, kde Ukrajinci žádají o azyl

30. 3. 2022

3 min

Obrázek epizody Stometrová fronta a žádné záchody... nebo ano? Reportáž z místa, kde Ukrajinci žádají o azyl

Zápisník zahraničních zpravodajů

Stometrová fronta a žádné záchody... nebo ano? Reportáž z místa, kde Ukrajinci žádají o azyl

30. 3. 2022

3 min

Obrázek epizody #44 Rozhovor s Alenou Paturaud: “Lidi, kteří se tlačí do výsledků jen proto, že to od nich někdo čeká, budou strašně trpět.”

Naše švýcarské zážitky

#44 Rozhovor s Alenou Paturaud: “Lidi, kteří se tlačí do výsledků jen proto, že to od nich někdo čeká, budou strašně trpět.”

29. 3. 2022

1 hod 11 min

Obrázek epizody O životě na pláži v Portugalsku

Souvenir

O životě na pláži v Portugalsku

29. 3. 2022

35 min

Obrázek epizody Tip Juliany Maškrtnice: Výběrovou kávu už si dáte i na Šumavě, zajděte do Kafe Rejnička

Tip

Tip Juliany Maškrtnice: Výběrovou kávu už si dáte i na Šumavě, zajděte do Kafe Rejnička

29. 3. 2022

1 min

Obrázek epizody Festival Obzory: Holka s Bucket Listem | Lucie Kutrová

SVĚTOVÍ

Festival Obzory: Holka s Bucket Listem | Lucie Kutrová

28. 3. 2022

28 min

Obrázek epizody SPOMIENKY NA UKRAJINU

CHOĎ DO...

SPOMIENKY NA UKRAJINU

28. 3. 2022

51 min

Obrázek epizody #Trailer | Anna Thu Nguyenová: "Vždycky jsem si šla za svým a nenechala jsem si od nikoho říkat, co mám dělat." ?

Vyleť z hnízda!

#Trailer | Anna Thu Nguyenová: "Vždycky jsem si šla za svým a nenechala jsem si od nikoho říkat, co mám dělat." ?

27. 3. 2022

2 min

Obrázek epizody Když vypráví nápověda: Irena Fuchsová: Bumerang

Český rozhlas - Cestování

Když vypráví nápověda: Irena Fuchsová: Bumerang

27. 3. 2022

5 min

Obrázek epizody Reportáže zahraničních zpravodajů: Při procházejí výstavy Expo 2020 v Dubaji člověku vyhládne

Český rozhlas - Cestování

Reportáže zahraničních zpravodajů: Při procházejí výstavy Expo 2020 v Dubaji člověku vyhládne

27. 3. 2022

23 min

Obrázek epizody Casablanca: Když chceš něco objevit, musíš taky něco opustit. Šestičlenná rodina cestuje už 3 roky v obytňáku

Český rozhlas - Cestování

Casablanca: Když chceš něco objevit, musíš taky něco opustit. Šestičlenná rodina cestuje už 3 roky v obytňáku

27. 3. 2022

38 min

Obrázek epizody Když chceš něco objevit, musíš taky něco opustit. Šestičlenná rodina cestuje už 3 roky v obytňáku

Casablanca

Když chceš něco objevit, musíš taky něco opustit. Šestičlenná rodina cestuje už 3 roky v obytňáku

27. 3. 2022

39 min

Obrázek epizody Největší česká poušť je plná borovic. Najdete ji u Rokytna

Východočeské výlety

Největší česká poušť je plná borovic. Najdete ji u Rokytna

27. 3. 2022

24 min