Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

E15.cz

Podcasty a Audioknihy od autora E15.cz. K poslechu online na webu a ke stažení. Nebo poslouchejte v aplikaci Youradio Talk offline.

5 podcastů

Obrázek podcastu Botník (Footshop x E15)
Byznys
,
Umění

Botník (Footshop x E15)

Botník je podcastová encyklopedie o teniskách a subkultuře s nimi spojené. Ukazuje, že svět sneakers je pestrý, plný investičních příležitostí i zajímavých (nejen) byznysových příběhů. Společně připravuje Footshop a deník E15.

7 epizod

0 odběratelů

Obrázek podcastu Byzy ženy
Byznys

Byzy ženy

O pozadí byznysu a marketingu z pohledu úspěšných žen, které se výrazně zapsaly do tváře podnikatelské scény nejen v Česku. Podcast vzniká ve spolupráci webů Ženy.cz a E15.cz.

6 epizod

1 odběratel

Obrázek podcastu e15 Cast - byznys, ekonomika, trhy, budoucnost
Byznys

e15 Cast - byznys, ekonomika, trhy, budoucnost

Podcast šéfredaktora deníku e15 Nikity Poljakova, ve kterém se svými hosty rozebírá ekonomické události, nové technologické trendy a komentuje témata, která proměňují byznys.

289 epizod

295 odběratelů

Obrázek podcastu E15: Elita byznysu Jiřího Liebreicha
Byznys

E15: Elita byznysu Jiřího Liebreicha

Rozhovory s podnikateli, vrcholovými manažery, miliardáři. Inspirativní příběhy mužů a žen, pod jejichž rukama se svět byznysu mění každý den.

5 epizod

3 odběratelé

Obrázek podcastu Na první dobrou. Startupy E15
Byznys

Na první dobrou. Startupy E15

Příběhy těch, kteří odstartovali něco nového ve svých životech a uspěli. O dobrých nápadech a řešeních, které na trhu do té doby chyběly. Startupový podcast byznysového deníku E15 chce představit zajímavé kluky a holky, značky a projekty. Mnohé vznikly takzvaně na první

19 epizod

20 odběratelů