Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Dnes

3. 10. 2024, svátek má Bohumil, zítra František

+ 01:33
Obrázek epizody Seriál týdne pod Ještědem: Letní minietiketa: Nahoře bez v Egyptě

Český rozhlas - Rozhovory

Seriál týdne pod Ještědem: Letní minietiketa: Nahoře bez v Egyptě

23. 7. 2024

1 min

+ 02:56
Obrázek epizody Seriál týdne pod Ještědem: Letní minietiketa: Nahoře bez u českého rybníka

Český rozhlas - Rozhovory

Seriál týdne pod Ještědem: Letní minietiketa: Nahoře bez u českého rybníka

23. 7. 2024

1 min

+ 04:51
Obrázek epizody Seriál týdne pod Ještědem: Letní minietiketa: Děti u bazénu

Český rozhlas - Rozhovory

Seriál týdne pod Ještědem: Letní minietiketa: Děti u bazénu

23. 7. 2024

1 min

+ 06:50
Obrázek epizody Seriál týdne pod Ještědem: Letní minietiketa: Sedadla v letadle

Český rozhlas - Rozhovory

Seriál týdne pod Ještědem: Letní minietiketa: Sedadla v letadle

23. 7. 2024

1 min

+ 31:22
Obrázek epizody Klub Rádia Junior: Márdi z kapely Vypsaná fiXa se učil hrát na kytaru ze špatně nakreslených akordů

Český rozhlas - Rozhovory

Klub Rádia Junior: Márdi z kapely Vypsaná fiXa se učil hrát na kytaru ze špatně nakreslených akordů

23. 7. 2024

24 min

+ 1:07:58
Obrázek epizody David Foldyna z Fuck Cancer: „Nejhorší je, když si na internetu vyhledáte několik let staré články o léčbě rakoviny. Chceme poskytovat co nejaktuálnější informace.”

Dobro skladem

David Foldyna z Fuck Cancer: „Nejhorší je, když si na internetu vyhledáte několik let staré články o léčbě rakoviny. Chceme poskytovat co nejaktuálnější informace.”

23. 7. 2024

36 min

+ 1:31:39
Obrázek epizody Pro a proti: Ochudí čtenáře konec Lidových novin?

Český rozhlas - Rozhovory

Pro a proti: Ochudí čtenáře konec Lidových novin?

23. 7. 2024

23 min

+ 1:58:21
Obrázek epizody Alex a host: Jana Švandová: StarDance vás ovlivní na celý život. To je vzpomínka, která se nevymaže

Český rozhlas - Rozhovory

Alex a host: Jana Švandová: StarDance vás ovlivní na celý život. To je vzpomínka, která se nevymaže

23. 7. 2024

26 min

+ 2:09:33
Obrázek epizody Host ve studiu: Hej, hej, hej, Horalové vás zdravěj! Clan orlických horalů pořádá v Rokytnici populární Horalské hry

Český rozhlas - Rozhovory

Host ve studiu: Hej, hej, hej, Horalové vás zdravěj! Clan orlických horalů pořádá v Rokytnici populární Horalské hry

23. 7. 2024

11 min

+ 2:35:39
Obrázek epizody Balanc: Když na psychoterapii přijde Bůh. Zkoumání hranic mezi spiritualitou a psychoterapií

Český rozhlas - Životní styl

Balanc: Když na psychoterapii přijde Bůh. Zkoumání hranic mezi spiritualitou a psychoterapií

23. 7. 2024

26 min

+ 3:01:45
Obrázek epizody Balanc: Když na psychoterapii přijde Bůh. Zkoumání hranic mezi spiritualitou a psychoterapií

Český rozhlas - Rozhovory

Balanc: Když na psychoterapii přijde Bůh. Zkoumání hranic mezi spiritualitou a psychoterapií

23. 7. 2024

26 min

+ 3:53:59
Obrázek epizody Savage Lovecast Episode 925

Savage Lovecast

Savage Lovecast Episode 925

23. 7. 2024

52 min

+ 4:10:50
Obrázek epizody Radioporadna: Když vás zastihne bouřka v otevřeném terénu, dřepněte si. Snažte se být co nejmenší, radí meteorolog

Český rozhlas - Rozhovory

Radioporadna: Když vás zastihne bouřka v otevřeném terénu, dřepněte si. Snažte se být co nejmenší, radí meteorolog

23. 7. 2024

16 min

+ 4:48:27
Obrázek epizody Šampionka Wimbledonu Krejčíková: Rituály za mě dělali trenéři. Královské rodiny se nesmíte dotknout

Host Lucie Výborné

Šampionka Wimbledonu Krejčíková: Rituály za mě dělali trenéři. Královské rodiny se nesmíte dotknout

23. 7. 2024

37 min

+ 5:26:04
Obrázek epizody Host Lucie Výborné: Šampionka Wimbledonu Krejčíková: Rituály za mě dělali trenéři. Královské rodiny se nesmíte dotknout

Český rozhlas - Osobnosti

Host Lucie Výborné: Šampionka Wimbledonu Krejčíková: Rituály za mě dělali trenéři. Královské rodiny se nesmíte dotknout

23. 7. 2024

37 min

+ 6:03:41
Obrázek epizody Host Lucie Výborné: Šampionka Wimbledonu Krejčíková: Rituály za mě dělali trenéři. Královské rodiny se nesmíte dotknout

Český rozhlas - Rozhovory

Host Lucie Výborné: Šampionka Wimbledonu Krejčíková: Rituály za mě dělali trenéři. Královské rodiny se nesmíte dotknout

23. 7. 2024

37 min

+ 6:34:18
Obrázek epizody Já jsem jednou nohou pořád v dětství, tvrdí o sobě stand-up komik Lukáš Pavlásek

Blízká setkání

Já jsem jednou nohou pořád v dětství, tvrdí o sobě stand-up komik Lukáš Pavlásek

23. 7. 2024

30 min

+ 7:04:55
Obrázek epizody Blízká setkání: Já jsem jednou nohou pořád v dětství, tvrdí o sobě stand-up komik Lukáš Pavlásek

Český rozhlas - Osobnosti

Blízká setkání: Já jsem jednou nohou pořád v dětství, tvrdí o sobě stand-up komik Lukáš Pavlásek

23. 7. 2024

30 min

+ 7:35:32
Obrázek epizody Blízká setkání: Já jsem jednou nohou pořád v dětství, tvrdí o sobě stand-up komik Lukáš Pavlásek

Český rozhlas - Rozhovory

Blízká setkání: Já jsem jednou nohou pořád v dětství, tvrdí o sobě stand-up komik Lukáš Pavlásek

23. 7. 2024

30 min

+ 8:01:27
Obrázek epizody Interview Plus: Michailidu: Půllitr piva ať stojí v Praze 80 korun

Český rozhlas - Rozhovory

Interview Plus: Michailidu: Půllitr piva ať stojí v Praze 80 korun

23. 7. 2024

25 min

+ 8:22:25
Obrázek epizody Radioporadna: Sezóna na zahradě nekončí. Zasejte teď a na podzim znovu sklízejte

Český rozhlas - Životní styl

Radioporadna: Sezóna na zahradě nekončí. Zasejte teď a na podzim znovu sklízejte

23. 7. 2024

20 min

+ 8:43:23
Obrázek epizody Radioporadna: Sezóna na zahradě nekončí. Zasejte teď a na podzim znovu sklízejte

Český rozhlas - Rozhovory

Radioporadna: Sezóna na zahradě nekončí. Zasejte teď a na podzim znovu sklízejte

23. 7. 2024

20 min

+ 9:23:53
Obrázek epizody Po čuni! Kdo na Colours ohromil, kdo zklamal a kam festival směřuje?

Po čuni

Po čuni! Kdo na Colours ohromil, kdo zklamal a kam festival směřuje?

23. 7. 2024

40 min

+ 9:26:51
Obrázek epizody V Dolní Rožínce na Žďársku jsou každé léto k vidění stovky skřítků a víl

Příběhy z Vysočiny

V Dolní Rožínce na Žďársku jsou každé léto k vidění stovky skřítků a víl

23. 7. 2024

2 min

+ 10:15:09
Obrázek epizody Phone Phreaking: The Advent of Hacking

Stuff You Should Know

Phone Phreaking: The Advent of Hacking

23. 7. 2024

48 min