Najděte si:

Cestování

Ruksak

Rozhovory o neobyčejných cestách s cestovateli všedního dne. O zajímavých destinacích jako Írán, Arménie nebo Peru se v něm budeme bavit s dobrodružnými cestovateli všedního dne.

4 záznamy

39 odběratelů

Cestování

Travel Bible podcast

Praktické tipy & triky. Cestovatelská inspirace. Rozhovory s dobrodruhy i know-how autorů Travel Bible. Informace k digitálnímu nomádství, dobrovolničení, blogování, travelhackingu i cestování s dětmi.

82 záznamů

4 odběratelé

Cestování

Casablanca

Casablanca je magazín o cestování, exotice, poznávání, outdoorových sportech a dobrodružství.

71 záznamů

29 odběratelů

Cestování

Zaostřeno

Reportérský pořad, který jde do hloubky problému. Zaostří na vše podstatné, co se děje kolem nás, v Evropě i ve světě.

182 záznamů

47 odběratelů

Cestování

Naše nej...

Víte, kde v Pardubickém kraji roste NEJmohutnější strom a kde mají NEJvyšší komín? Chcete se projít po NEJdelších hradbách nebo vás zajímá, jak se žije v NEJmenší vesnici kraje?

68 záznamů

11 odběratelů

Cestování

Cesty za dobrodružstvím

50 záznamů

26 odběratelů

Cestování

Prostě podcast by Krystof Paleta

Baví mě povídat si o věcech, které mě baví a jsou pro mě aktuální. Cestování je jen jedna z nich. Osobní rozvoj, zdravé tělo i duch, vztahy nebo budoucnost... To jsou témata, která tady určitě zazní.

2 záznamy

4 odběratelé

Cestování

Zálety Aleny Zárybnické

To si nemůžete nechat ujít. Vypravte se s oblíbenou televizní moderátorkou každý týden na zálety!

73 záznamů

8 odběratelů

Cestování

Reportáže zahraničních zpravodajů

Reportáže zahraničních zpravodajů, to jsou světové události v souvislostech tak, jak je jinde neuslyšíte.

49 záznamů

7 odběratelů

Cestování

Východočeské výlety

Navštěvujeme známá i zapomenutá místa východních Čech.

76 záznamů

5 odběratelů

Cestování

Zápisník zahraničních zpravodajů

Každý týden přinášíme hodinku reportáží o místech exotických i blízkých – vždy ale něčím zvlášť zajímavých, reportáže o málo známé historii. Nabízíme nové pohledy na známé dějiny, povídání o obdivuhodných příbězích a osudech, a to doslova ze všech koutů p

223 záznamů

3 odběratelé