Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Osobní rozvoj

Easy Stories in English

Learning a language is hard. With Easy Stories in English, you can learn English the natural way, without studying lists of vocabulary or complicated grammar rules. Every week, Ariel Goodbody, author and language teacher, will present a story adapted to your level of En…

67 epizod

236 odběratelů

Osobní rozvoj

Ekonomický mýty a tak

*trigger warning* Pojďme se na věci koukat trochu jinak

2 epizod

3 odběratelé

Osobní rozvoj

Eliška Nekolná Podcast

Osobní rozvoj, nastavení mysliLifestyle - zdravý životní styl, příběhy a historky ze života, cestovatelské historky

119 epizod

25 odběratelů

Osobní rozvoj

Emoční tuk

Tvoje tělo je odrazem tvé mysli. O emočním tuku, kráse, zdraví, mentálním postoji, seberozvoji a nejen o tom všem jsou podcasty koučky Martiny Kulichové a jejích vzdělaných a inspirativních hostů.

11 epizod

14 odběratelů

Osobní rozvoj

English Express – Angličtina Youradio Talk

Základní výrazy pro běžné situace o třiceti lekcích. Kurz je vhodný pro začátečníky a pokročilým neublíží.

30 epizod

408 odběratelů

Osobní rozvoj

Eva Ženám

Inspirace ode mě směrem k vám. Inspirativní ženy a zajímavá témata. Zajímají vás ženská témata, na která se bojíte zeptat? Já se nebojím mluvit o všem. Chcete vědět, jak jsem se vyléčila z nemoci s názvem endometrióza? Bolestivá menstruace, sex, jak se mi podařilo získa…

22 epizod

17 odběratelů

Osobní rozvoj

Every Day English – Angličtina Youradio Talk

Nejpoužívanější idiomy současného anglického jazyka.

52 epizod

559 odběratelů

Osobní rozvoj

EVOLVE! Stories

Nakoukněte s námi pod ruce těm nejlepším, kteří ovlivňují české HR. Každé 2 týdny zde najdete nový rozhovor plný úspěšných příběhů a inspirace. A kdo ví, příště to může být třeba o vás.

48 epizod

5 odběratelů

Osobní rozvoj

Exam Skills – Angličtina Youradio Talk

Užitečné rady, simple techniques and handy hints, jak co nejlépe absolvovat zkoušku z angličtiny.

12 epizod

103 odběratelů