Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Osobní rozvoj

Easy Stories in English

Learning a language is hard. With Easy Stories in English, you can learn English the natural way, without studying lists of vocabulary or complicated grammar rules. Every week, Ariel Goodbody, author and language teacher, will present a story adapted to your level of English. The stories will be hilarious, dramatic, and entertaining, but never too difficult. If you’re learning English and are tired of boring textbooks, then this is the podcast for you. Go to easystoriesinenglish.com for full transcripts of every episode, and to see a list of stories categorised by level.

67 záznamů

19 odběratelů

Osobní rozvoj

Ekonomický mýty a tak

*trigger warning* Pojďme se na věci koukat trochu jinak

2 záznamy

1 odběratel

Osobní rozvoj

Eliška Nekolná Podcast

Eliška Nekolná Podcast - a kdo to je, ta Eliška Nekolná?Holka z Plzně, která miluje svůj život, podniká, učí anglický jazyk, sportuje a je především magnet na trapasy.A co můžete Vy jako posluchači očekávat od tohoto podcastu?Všechno od samotného výukového anglického kontentu až po historky ze života, rozhovory se zajímavými osobnostmi, někdy hluboké myšlenky proložené mými směšnými historkami, až po věci týkající se budování businessu. Zkrátka všechno, co mě, jako Elišku Nekolnou, definuje a vystihuje.

71 záznamů

3 odběratelé

Osobní rozvoj

English Express – Angličtina Youradio Talk

Základní výrazy pro běžné situace o třiceti lekcích. Kurz je vhodný pro začátečníky a pokročilým neublíží.

30 záznamů

273 odběratelů

Osobní rozvoj

Eva Ženám

Inspirace ode mě směrem k vám. Inspirativní ženy a zajímavá témata. Zajímají vás ženská témata, na která se bojíte zeptat? Já se nebojím mluvit o všem. Chcete vědět, jak jsem se vyléčila z nemoci s názvem endometrióza? Bolestivá menstruace, sex, jak se mi podařilo získat sebevědomí, jak jsem se začala mít ráda, kdy doporučuji vyhledat odbornou pomoc v podobě terapie a jak jsem terapií prošla já a proč, jak jsem přišla na to, jak být sama sebou, co je metoda EFT, KMT, NLP atd. To vše jsou témata, o kterých budu mluvit. Občas uslyšíte i rozhovory s inspirativními ženami. To vše a mnohem víc se dozvíte v mých podcastech. Jsme ženy a jsme nádherné bytosti, které si mohou navzájem pomáhat. Každá z nás se může najít v kousku příběhu té druhé, můžeme spolu vše sdílet a můžeme se toho od sebe mnohému naučit.

14 záznamů

0 odběratelů

Osobní rozvoj

Every Day English – Angličtina Youradio Talk

Nejpoužívanější idiomy současného anglického jazyka.

52 záznamů

355 odběratelů

Osobní rozvoj

EVOLVE! Stories

Nakoukněte s námi pod ruce těm nejlepším recruiterům z ČR i ze zahraničí. Každý měsíc zde najdete nový rozhovor plný úspěšných příběhů a inspirace. A kdo ví, příště to může být třeba o vás.

27 záznamů

0 odběratelů

Osobní rozvoj

Exam Skills – Angličtina Youradio Talk

Užitečné rady, simple techniques and handy hints, jak co nejlépe absolvovat zkoušku z angličtiny.

12 záznamů

76 odběratelů