Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Věra Kovářová /STAN/: Je důležité, aby veřejnost mohla nahlížet na majetková přiznání politiků

Zprávy Rádia ZET

Rádio Zet

Zpravodajství

,

Společnost

,

Byznys

,

Kultura

Věra Kovářová /STAN/: Je důležité, aby veřejnost mohla nahlížet na majetková přiznání politiků

Obrázek epizody Věra Kovářová /STAN/: Je důležité, aby veřejnost mohla nahlížet na majetková přiznání politiků

Poslechněte si podcast

2. 5. 2022

6 min

O epizodě podcastu

„Mrzí mě, že občané nemohou nahlížet na majetková přiznání politiků a mrzí mě, že v minulém období schválení zákona hnutí ANO zablokovalo. Myslím, že se na to chystají i v tomto případě, což je velká škoda. Veřejnost dodnes nemůže nahlížet na majetková přiznání politiků, je to jakási pojistka proti korupci a ANO zkrátka a dobře tento zákon nechce,“ popisuje místopředsedkyně poslanecké sněmovny Věra Kovářová ve vysílání Rádia Z.
Na středních školách začíná dnes období maturitních didaktických testů. „Pevně věřím, že to studenti zvládnou. Maturanti to měli v posledních dvou letech velmi těžké a po covidových časech přišla ještě současná nervózní válečná doba, ta nikomu na klidu rozhodně nepřidá. Přeji jim hodně štěstí. Podle toho, jak postupovalo ministerstvo školství a školy samotné, věřím, že to maturanti zvládnout,“ zakončuje Kovářová.

Celý rozhovor s ní si poslechněte zde: