Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Zprávy rádia Z

Rádio Z

Zpravodajství

Pokud se objeví závažné skutečnosti, budeme v naší práci pokračovat, říká autorka článků o Feriho kauze Apolena Rychlíková

Play

Poslechněte si podcast

11. 6. 2021

8 min

O epizodě podcastu

Deník N a server A2larm ve čtvrtek zveřejnil svědectví dalších žen, které měl údajně sexuálně obtěžovat bývalý poslanec Dominik Feri. Redaktorům obou médií se ozvaly další ženy, které se rozhodly promluvit o svých traumatizujících zkušenostech s dnes už bývalým poslancem TOP 09 Dominikem Ferim. „Otiskli jsme zhruba pět nových svědectví, i když se nám ozvalo více dívek s vícero zkušenostmi. Přišlo nám ale důležité dát prostor především příběhům, které dokreslují chování Dominika Feriho,“ říká redaktorka serveru Alarm Apolena Rychlíková. Na nový vývoj kauzy se jí v odpoledním vysílání Rádia Z ptala moderátorka Petra Květová Pšeničná. „Mně osobně i Jakubovi Zelenkovi chodilo prakticky nekonečné množství vzkazů díků a podpory, že jsme takto závažné téma v České společnosti otevřeli.“ Dodává Rychlíková.

Rozhovor moderátorky Petry Květové Pšeničné s redaktorkou serveru Alarm Apolenou Rychlíkovou si můžete poslechnout zde:

Popis podcastu

Zprávy rádia Z