Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Obrázek epizody Pavel Fischer: Nevíme, kdo za prezidenta rozhoduje, musíme být velmi bedliví

Zprávy Rádia Z

Rádio Z

Politika

Pavel Fischer: Nevíme, kdo za prezidenta rozhoduje, musíme být velmi bedliví

Obrázek epizody Pavel Fischer: Nevíme, kdo za prezidenta rozhoduje, musíme být velmi bedliví
Play

Poslechněte si podcast

14. 10. 2021

7 min

O epizodě podcastu

Senátor Pavel Fischer kritizuje to, že veřejnost má o stavu prezidenta Miloše Zemana jen velmi málo informací. „Vyvolává to velké otázky. A to nejen proto, že máme čerstvě po volbách. Prezident je v některých věcech nezastupitelný,“ řekl Fischer v odpoledním vysílání Rádia Z. Za současný stav je podle něj odpovědné především prezidentovo okolí. „Musíme být velmi bedliví, aby za prezidenta nekonal někdo jiný. Nevíme, kdo mu vede ruku, když rozhoduje o důležitých věcech,“ dodal Fischer.
Prezident Miloš Zeman svolá zasedání nové Sněmovny na pondělí 8. listopadu. Po dnešní schůzce s hradním kancléřem Vratislavem Mynářem to řekl dosluhující předseda dolní komory Radek Vondráček (z ANO). Senát bude iniciovat převod pravomocí prezidenta v závislosti na prognóze zdravotního stavu Miloše Zemana, kterou si vyžádal, a pokud to bude třeba.

Poslechněte si rozhovor moderátorky Romany Navarové se senátorem Pavlem Fischerem.

Popis podcastu

Zprávy rádia Z