Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Místopředsedkyně Senátu Seitlová: Výmluv okolo Bečvy je hodně, protahování vyšetřování může souviset s volbami

Zprávy Rádia ZET

Místopředsedkyně Senátu Seitlová: Výmluv okolo Bečvy je hodně, protahování vyšetřování může souviset s volbami

Obrázek epizody Místopředsedkyně Senátu Seitlová: Výmluv okolo Bečvy je hodně, protahování vyšetřování může souviset s volbami

Poslechněte si podcast

16. 9. 2021

7 min

O epizodě podcastu

Sněmovní komise k vyšetřování loňské ekologické havárie na Bečvě, která dnes měla schválit závěrečnou zprávu, přerušila jednání do pátečního rána. Zpráva má obsahovat zjištění o pochybeních státních orgánů při vyšetřování a navrhnout legislativní změny, které by jim v budoucnosti předešly.
„Je zřejmé, že se stala řada jakýchsi náhod, které vedly k zamlžení procesu,“ řekla v odpoledním vysílání Rádia Z místopředsedkyně Senátu Jitka Seitlová (KDU-ČSL a nezávislí) v rozhovoru s moderátorkou Romanou Navarovou. „Výmluv je hodně, argumentů a odůvodnění je také hodně. Zřejmě se ale nikdy nedozvíme, proč nebyly odebrány vzorky vody z Bečvy,“ dodala Seitlová.


Poslechněte si rozhovor moderátorky Romany Navarové s místopředsedkyní Senátu Jitkou Seitlovou (KDU-ČSL a nezávislí).