Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Do kin míří film Zrcadla ve tmě. Pokud v něm někdo najde Woodyho Allena, tak budu rád, říká režisér Šimon Holý

Zprávy Rádia ZET

Rádio Zet

Zpravodajství

,

Společnost

,

Byznys

,

Kultura

Do kin míří film Zrcadla ve tmě. Pokud v něm někdo najde Woodyho Allena, tak budu rád, říká režisér Šimon Holý

Obrázek epizody Do kin míří film Zrcadla ve tmě. Pokud v něm někdo najde Woodyho Allena, tak budu rád, říká režisér Šimon Holý

Poslechněte si podcast

22. 9. 2021

8 min

O epizodě podcastu

Příští týden jde do kin filmový debut režiséra, scenáristy a producenta Šimona Holého s názvem Zrcadla ve tmě . Premiéru měl snímek už v srpnu na Mezinárodním filmovém festivalu Karlovy Vary. Do českých kin vstoupí 30. září. „Máme velkou radost, že premiéra proběhla velmi pozitivně a že diváci vzali film kladně,“ řekl v odpoledním vysílání Rádia Z Holý.
Zrcadla ve tmě jsou černobílým filmem, v hlavní roli hraje Alena Doláková. „Film je o vnitřním pocitu, o pocitu hledání svého smyslu ve světě. Ve chvíli, kdy si člověk připadá, že ten smysl nemá a že je průměrný, tak mi černobílá volba přišla jasná,“ dodal Holý.

Poslechněte si rozhovor moderátora Martina Karlíka s režisérem Šimonem Holým.