Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Obrázek epizody Bohemia Energy končí. Už několik týdnů bylo zřejmé, že s nimi není vše v pořádku, říká expert Michal Šnobr

Zprávy Rádia Z

Rádio Z

Domácí

Bohemia Energy končí. Už několik týdnů bylo zřejmé, že s nimi není vše v pořádku, říká expert Michal Šnobr

Obrázek epizody Bohemia Energy končí. Už několik týdnů bylo zřejmé, že s nimi není vše v pořádku, říká expert Michal Šnobr
Play

Poslechněte si podcast

13. 10. 2021

11 min

O epizodě podcastu

Končí Bohemia Energy, největší uskupení alternativních dodavatelů energií v Česku. Skupina se zhruba 900.000 odběrných míst se rozhodla ukončit podnikatelskou činnost a dodávky elektřiny a plynu. „Předzvěst o tom, že s Bohemia Energy není úplně všechno v pořádku, tu byla několik týdnů,“ říká energetický expert Michal Šnobr.
Podle společnosti je důvodem přetrvávající extrémní růst energií na velkoobchodních trzích. Zákazníci se nemusí obávat, že by zůstali bez energií, dodávky jim zajistí takzvaný dodavatel poslední instance. „Budou se ale muset smířit s úplně novými ceníky podle toho, ke kterému dodavateli podle území připadnou,“ upozorňuje Šnobr.

Hostem moderátorky Romany Navarové v odpoledním vysílání Rádia Z byl energetický expert Michal Šnobr. Poslechněte si celý rozhovor.

Popis podcastu

Zprávy rádia Z