Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody #55 Nanuk v 8 měsících nebo sladkosti za odměnu... Co naše děti a cukr?

ZMATKY

Domča a Bára

Pro ženy

#55 Nanuk v 8 měsících nebo sladkosti za odměnu... Co naše děti a cukr?

Obrázek epizody #55 Nanuk v 8 měsících nebo sladkosti za odměnu... Co naše děti a cukr?

Poslechněte si podcast

14. 5. 2022

45 min

Z doporučení odborníků vyplývá, že děti do 2 let by ve své stravě neměly mít žádné potraviny s přidaným cukrem....Aha. Tak to jsme ani jedna nezvládly :D Ale jak to mají naše děti s cukrem obecně? Cpou se sladkostmi od rána do večera nebo to máme pod kontrolou? Poslouchejte, dozvíte se :)