Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody #65 s hostem Susy Nana

Zlatá Transformace

Katerina Kostkova

Společnost

#65 s hostem Susy Nana

Obrázek epizody #65 s hostem Susy Nana

Poslechněte si podcast

9. 5. 2022

1 hod 2 min

O epizodě podcastu

Epizoda 65 k nám přináší velmi inspirativní, vědomou ženu Susy Nana.

Susy je průvodkyní žen alchymií Lůna, "vytvářím bezpečný prostor pro vnitřní transformaci, léčení a hluboké cesty poznání. Mým záměrem práce s lidmi je vytváření pozitivní změny, probuzení potenciálu a přiblížení se k podstatě bytí, čisté esenci života." Říká Susy.

Tato epizoda s námi sdílí její hluboký příběh a přesah, které přineslo studium práce s dechem, které vedlo Susy k certifikaci breathwork facilitatora a stala se z ní průvodkyně probouzení ženského Lůna.

Tento hluboký rozhovor, který se dotýká transformace, práce s traumatem, vztahu partnerství a práce na sobě je velmi obohacující a plodný, Susy s námi otevřené sdílí intimní rovinu svého života s přesahem a v uzemněných vodách.

Susy vede workshopy pro ženy v mezinárodním prostoru, pracuje online a putuje mezi Českem a Portugalskem, kde nyní žije se svým partnerem.

Najdeme ji na stránkách www.susynana.com a také na instagramu susynana.follow.

Příjemný poslech.

Epizoda na Anchor, Ituness a Spotify.

Epizoda 65 k nám přináší velmi inspirativní, vědomou ženu Susy Nana.   Susy je průvodkyní žen alchymií Lůna, "vytvářím bezpečný prostor pro vnitřní transformaci, léčení a hluboké cesty poznání. Mým záměrem práce s lidmi je vytváření pozitivní změny, probuzení potenciálu a přiblížení se k podstatě bytí, čisté esenci života." Říká Susy.  Tato epizoda s námi sdílí její hluboký příběh a přesah, které přineslo studium práce s dechem, které vedlo Susy k certifikaci breathwork facilitatora a stala se z ní průvodkyně probouzení ženského Lůna.  Tento hluboký rozhovor, který se dotýká transformace, práce s traumatem, vztahu partnerství a práce na sobě je velmi obohacující a plodný, Susy s námi otevřené sdílí intimní rovinu svého života s přesahem a v uzemněných vodách.   Susy vede workshopy pro ženy v mezinárodním prostoru, pracuje online a putuje mezi Českem a Portugalskem, kde nyní žije se svým partnerem.  Najdeme ji na stránkách www.susynana.com a také na instagramu susynana.follow.  Příjemný poslech.  Epizoda na Anchor, Ituness a Spotify.