Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Zkouškový, díl #6: Ale nesmíš se tomu smát...

Zkouškový

Český rozhlas

Zábava

Zkouškový, díl #6: Ale nesmíš se tomu smát...

Obrázek epizody Zkouškový, díl #6: Ale nesmíš se tomu smát...

Poslechněte si podcast

14. 5. 2020

31 min

O epizodě podcastu

Zdeněk se rozhodl vyřešit situaci a o svoji malou sestru se od teď chce starat sám. Tomáš se chce odstěhovat od rodičů, tlak despotického otce už nechce dál snášet. Raduje se i tanečník Juraj, protože ho vybrali na prestižní stáž do Portugalska. Slibně to vypadá i pro influencerku Emu, narovnává vztahy na sociálních sítích i v reálném životě.
Zdeněk se rozhodl vyřešit situaci a o svoji malou sestru se od teď chce starat sám. Tomáš se chce odstěhovat od rodičů, tlak despotického otce už nechce dál snášet. Raduje se i tanečník Juraj, protože ho vybrali na prestižní stáž do Portugalska. Slibně to vypadá i pro influencerku Emu, narovnává vztahy na sociálních sítích i v reálném životě.

Všechny díly podcastu Zkouškový můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas proAndroidaiOSnebo na webumujRozhlas.cz.

Popis podcastu

Zkouškový je první český hraný podcastový seriál pro mladé posluchače. Šest hrdinů a hrdinek v seriálu řeší to, co asi všichni známe. Vztahy, rozchody, rodiče, školu, práci a taky to, kým jsou a být chtějí.