Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Zkouškový, díl #4: Každej máme svůj sh*t

Zkouškový

Český rozhlas

Zábava

Zkouškový, díl #4: Každej máme svůj sh*t

Obrázek epizody Zkouškový, díl #4: Každej máme svůj sh*t

Poslechněte si podcast

14. 5. 2020

25 min

O epizodě podcastu

Zdeněk vede boj s rodiči a snaží se od nich dostat svoji malou sestru. Chce ji držet co nejdál od hádek a jejich drsného rozchodu. Tanečník Juraj se pořád opíjí a po zpackaném vztahu se svým pedagogem hledá útěchu u jiného kluka.
Zdeněk vede boj s rodiči a snaží se od nich dostat svoji malou sestru. Chce ji držet co nejdál od hádek a jejich drsného rozchodu. Tanečník Juraj se pořád opíjí a po zpackaném vztahu se svým pedagogem hledá útěchu u jiného kluka.

Všechny díly podcastu Zkouškový můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas proAndroidaiOSnebo na webumujRozhlas.cz.

Popis podcastu

Zkouškový je první český hraný podcastový seriál pro mladé posluchače. Šest hrdinů a hrdinek v seriálu řeší to, co asi všichni známe. Vztahy, rozchody, rodiče, školu, práci a taky to, kým jsou a být chtějí.