Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Zkouškový, díl #3: Přestaňte nás do toho zatahovat

Zkouškový

Český rozhlas

Fikce

,

Drama

Zkouškový, díl #3: Přestaňte nás do toho zatahovat

Obrázek epizody Zkouškový, díl #3: Přestaňte nás do toho zatahovat

Poslechněte si podcast

14. 5. 2020

24 min

O epizodě podcastu

Rodiče pohodáře Zdeňka se rozvádí a do svých sporů bohužel zatahují nejen jeho, ale i jeho devítiletou sestru. Influencerka Ema se dostává do sporu s holkou svého ex. Tomáš má na rozdíl od své sestry vztah, kvůli škole ale na Linh nemá vůbec čas. Kdyby mu aspoň rodiče nedávali pořád sežrat, že se jim nelíbí, že se vídá s Vietnamkou.
Rodiče pohodáře Zdeňka se rozvádí a do svých sporů bohužel zatahují nejen jeho, ale i jeho devítiletou sestru. Influencerka Ema se dostává do sporu s holkou svého ex. Tomáš má na rozdíl od své sestry vztah, kvůli škole ale na Linh nemá vůbec čas. Kdyby mu aspoň rodiče nedávali pořád sežrat, že se jim nelíbí, že se vídá s Vietnamkou.

Všechny díly podcastu Zkouškový můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz .