Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Zkouškový, díl #2: Co je to za holku?

Zkouškový

Český rozhlas

Zábava

Zkouškový, díl #2: Co je to za holku?

Obrázek epizody Zkouškový, díl #2: Co je to za holku?

Poslechněte si podcast

14. 5. 2020

22 min

O epizodě podcastu

Influencerka Ema se vzpamatovává z nepříjemného setkání se svým bývalým klukem. Potkali se minulý týden v klubu, kam šla s kamarády tancovat. Její kámoška Linh má trochu jiné problémy. Během zkouškového pomáhá v rodinné restauraci, takže se pořádně nestíhá učit. Navíc pořád myslí na Tomáše, Emina bratra, se kterým se minulý týden seznámila.
Influencerka Ema se vzpamatovává z nepříjemného setkání se svým bývalým klukem. Potkali se minulý týden v klubu, kam šla s kamarády tancovat. Její kámoška Linh má trochu jiné problémy. Během zkouškového pomáhá v rodinné restauraci, takže se pořádně nestíhá učit. Navíc pořád myslí na Tomáše, Emina bratra, se kterým se minulý týden seznámila.

Všechny díly podcastu Zkouškový můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas proAndroidaiOSnebo na webumujRozhlas.cz.