Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Zkouškový, díl #1: Chceš jít s náma na party?

Zkouškový

Český rozhlas

Fikce

,

Drama

Zkouškový, díl #1: Chceš jít s náma na party?

Obrázek epizody Zkouškový, díl #1: Chceš jít s náma na party?

Poslechněte si podcast

14. 5. 2020

23 min

O epizodě podcastu

Medik Tomáš se na party seznamuje s nejlepší kamarádkou své sestry Emy. Linh studuje stejně jako Ema ekonomku, ale mnohem víc by ji bavilo studium scenáristiky. Trochu se ale bojí, co by na to řekli její rodiče. Tomáše sice medicína tak úplně neštve, co ho ovšem nebaví vůbec, je neustálý tlak jeho otce, který je primář a kariéru doktora vlastně Tomášovi naplánoval on.
Medik Tomáš se na party seznamuje s nejlepší kamarádkou své sestry Emy. Linh studuje stejně jako Ema ekonomku, ale mnohem víc by ji bavilo studium scenáristiky. Trochu se ale bojí, co by na to řekli její rodiče. Tomáše sice medicína tak úplně neštve, co ho ovšem nebaví vůbec, je neustálý tlak jeho otce, který je primář a kariéru doktora vlastně Tomášovi naplánoval on.

Všechny díly podcastu Zkouškový můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz .