Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Lékárna: Nebezpečné krevní sraženiny vznikají nejčastěji v nohách. Trombózám se dá ale předcházet

Český rozhlas - Životní styl

Český rozhlas

Společnost

Lékárna: Nebezpečné krevní sraženiny vznikají nejčastěji v nohách. Trombózám se dá ale předcházet

Obrázek epizody Lékárna: Nebezpečné krevní sraženiny vznikají nejčastěji v nohách. Trombózám se dá ale předcházet

Poslechněte si podcast

11. 7. 2024

23 min

O epizodě podcastu

Patologické krevní sraženiny vznikají nejčastěji v cévách dolních končetin. O tom, co mohou způsobit, jak jsou nebezpečné, ale také jak trombózám předcházet, budeme hovořit s primářem Kliniky hematoonkologie FNO Jaromírem Gumulcem. Dotazy volejte na 596112266, moderuje Naďa Čvančarová.Všechno z tématu Životní styl můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.
Trombózy. Patologické krevní sraženiny vznikají nejčastěji v cévách dolních končetin. O tom, co mohou způsobit, jak jsou nebezpečné, ale také jak trombózám předcházet, jsme hovořili s primářem Kliniky hematoonkologie FNO Jaromírem Gumulcem.Všechno z tématu Životní styl můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.