Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Léčivé frekvence 528hz a 444hz se zvuky vody, už po pár minutách ucítíte energetickou změnu ve svém těle a budete se cítit lépe

Život snů se Sarou

Sara

Společnost

,

Vztahy

Léčivé frekvence 528hz a 444hz se zvuky vody, už po pár minutách ucítíte energetickou změnu ve svém těle a budete se cítit lépe

Obrázek epizody Léčivé frekvence 528hz a 444hz se zvuky vody, už po pár minutách ucítíte energetickou změnu ve svém těle a budete se cítit lépe

Poslechněte si podcast

13. 1. 2023

11 min

O epizodě podcastu

Už génius Nikola Tesla říkal, že pokud chcete objevit tajemství Vesmíru, dívejte se na něj přes energii, vibraci a frekvenci.

Vše je energie, vibrace....Vesmír, naprosto vše kolem nás, my sami jsme energie, naše myšlenky jsou energie, vibrace.....a pokud se naladíme správné frekvence, které jsou zároveň také vibrace Vesmíru, pak dochází k harmonizaci a jak jsem psala, naladění na onu vyšší frekvenci, ze které se pak lépe manifestuje, žije v Souladu s Vyšším Já, Záměrem, v této vibraci není resistance, v tomto prostoru jsou jen zázraky.

Frekvence 528 Hz, známá jako frekvence lásky, umožňuje lidem naladit se na vyšší frekvence a vnitřní klid, zvýšit množství životní energie, pomáhá tělo zbavit se nežádoucích energií, neboť kde je vyšší vibrace, není prostor pro žádné negativní, tedy nižší vibrace, které zase přitahují negativní energie-myšlenky-události. Je to frekvence spojená s čakrou solar plexu.

I přesto, že tato frekvence není tóninou, kterou muzikanti používají ve své hudbě, protože je velmi specifická a s populárními žánry moc neladí, ale i tak ji najdete třeba v některých částech písně Imagine od Johna Lennona. Nebo třeba jen tato krátká část písníčky Whitney Houston, I will always love you, tedy konkrétně přesně tato kratičká pasáž "and I-ee-I will always lo-ove you" onu zázračnou frekvenci obsahuje.

Toto audio, které dnes přidávám na svůj podcast, využívá zvuků vody neboť element vody zklidňuje nervovou soustavu. Voda nejlépe přenáší vibrace a ve spojení se solfeggio frekvencí vytváří v těle krásnou očišťující senzaci. Jinak bych to nenazvala, protože takhle to osobně cítím já, kdykoliv jsem tohle audio poslouchala a stále moc ráda poslouchám.

Číslo 444 je pro mě magické, můj syn se narodil ve 4:44 ráno a proto je to moje nejoblíbenější kombinace čísel. Frekvence 444hz je andělská frekvence, která nás emočně léčí.

Z mé osobní zkušenosti, když poslouchám solfeggio frekvence, tak kde mě něco v těle bolí ať fyzicky nebo emočně, tak tam ucítím příjemnou vibraci a okamžitý energy shift a uvolnění.

Každopádně tohle lékařskou profesionální péči nenahradí, pokud máte problémy, doporučuji zajít si k odborníkovi. Tohle nemá nahradit odbornou péči.

Hodně zajímavé video na téma vibrací a studií, které byly provedeny- "with the right frequency, anything is possible" najdete zde - je to teda v angličtině

https://www.youtube.com/watch?v=mh8Vi_RHlFE&ab_channel=BeInspired

Přímo o solfeggio frekvencích velmi jednoduše a hezky povídá doktor , který o této frekvenci napsal celou knihu, "The Book of 528: Prosperity Key of Love"

https://www.youtube.com/watch?v=0nO48UIzLk8

O těchto frekvencích se nikdy moc nemluvilo, a tak jsem ráda, že v posledních 10 letech se o nich mluví stále víc a že jsou běžně dostupné a najdou si cestu ke komukoliv, kdo je jim a jejím zázrakům, zázrakům Vesmíru, otevřen.

S Láskou,

Vaše Sara

xxx



Media provided by Doczky / Pond5

Už génius Nikola Tesla říkal, že pokud chcete objevit tajemství Vesmíru, dívejte se na něj přes energii, vibraci a frekvenci. Vše je energie, vibrace....Vesmír, naprosto vše kolem nás, my sami jsme energie, naše myšlenky jsou energie, vibrace.....a pokud se naladíme správné frekvence, které jsou zároveň také vibrace Vesmíru, pak dochází k harmonizaci a jak jsem psala, naladění na onu vyšší frekvenci, ze které se pak lépe manifestuje, žije v Souladu s Vyšším Já, Záměrem, v této vibraci není resistance, v tomto prostoru jsou jen zázraky. Frekvence 528 Hz, známá jako frekvence lásky, umožňuje lidem naladit se na vnitřní klid, zvýšit množství životní energie, pomáhá tělu zbavit se nežádoucích energií, neboť kde je vyšší vibrace, není prostor pro žádné negativní, tedy nižší vibrace, které zase přitahují negativní energie-myšlenky-události. Je to frekvence spojená s čakrou solar plexus I. I přesto, že tato frekvence není tóninou, kterou muzikanti používají ve své hudbě, protože je velmi specifická a s populárními žánry moc neladí, i tak ji najdete třeba v některých částech písně Imagine od Johna Lennona. Nebo třeba jen tato krátká část písníčky Whitney Houston, I will always love you, tedy konkrétně přesně tato kratičká pasáž "and I-ee-I will always lo-ove you" onu zázračnou frekvenci obsahuje. Toto audio, které dnes přidávám na svůj podcast, využívá zvuků vody neboť element vody zklidňuje nervovou soustavu. Voda nejlépe přenáší vibrace a ve spojení se solfeggio frekvencí vytváří v těle krásnou očišťující senzaci. Jinak bych to nenazvala, protože takhle to osobně cítím já, kdykoliv toto audio poslouchám. Číslo 444 je pro mě magické, můj syn se narodil ve 4:44 ráno a proto je to moje nejoblíbenější kombinace čísel. Frekvence 444hz je andělská frekvence, která nás emočně léčí.  Z mé osobní zkušenosti, když poslouchám solfeggio frekvence, tak kde mě něco v těle bolí ať fyzicky nebo emočně, tak tam vždy pri poslechu solfeggio frekvencích cítím příjemnou vibraci a okamžitý energy shift a uvolnění.  Každopádně tohle lékařskou profesionální péči nenahradí, pokud máte problémy, doporučuji zajít si k odborníkovi. Tohle nemá nahradit odbornou péči. Hodně zajímavé video na téma vibrací a studií, které byly provedeny- "with the right frequency, anything is possible" najdete zde - je to teda v angličtině https://www.youtube.com/watch?v=mh8Vi_RHlFE&ab_channel=BeInspired Přímo o solfeggio frekvencích velmi jednoduše a hezky povídá doktor , který o této frekvenci napsal celou knihu, "The Book of 528: Prosperity Key of Love" https://www.youtube.com/watch?v=0nO48UIzLk8 O těchto frekvencích se nikdy moc nemluvilo, a tak jsem ráda, že v posledních 10 letech se o nich mluví stále víc a že jsou běžně dostupné a najdou si cestu ke komukoliv, kdo je jim a jejím zázrakům, zázrakům Vesmíru, otevřen.  S Láskou, Vaše Sara xxx Media provided by Doczky / Pond5