Boj o druhé místo se nevydařil. Čeští hokejisté v závěrečném duelu základní skupiny B na mistrovství světa prohráli 1:3 s Kanadou a ve čtvrtfinále narazí na jednoho z dvojice USA - Švédsko. Ve studiu iSport o tom po zápase diskutoval redaktor Sportu Miroslav Horák a bývalý reprezentant Kanady i Česka Petr Nedvěd. Došlo i na témata oslovování hráčů z NHL. Zval by ještě Petr Nedvěd na turnaje Pavla Zachu? Moderuje Tomáš Zetek.
Popis podcastu
Aktuální dění v českém hokeji v souvislostech a s detailní znalostí prostředí, vážně i nevážně. Rozhovory, speciály i První dojmy z extraligových zimáků. Každý čtvrtek hlavní díl s experty Radkem Dudou a Zbyňkem Irglem. Uvádí Miroslav Horák a jeho kolegové z redakce deníku Sport a webu iSport.cz.

