Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody #10 Poselství pro 2022 a tuto dobu | Co (ne)čekat, co (ne)dělat a čemu bude přáno

Žijeme

Žijeme

Společnost

#10 Poselství pro 2022 a tuto dobu | Co (ne)čekat, co (ne)dělat a čemu bude přáno

Obrázek epizody #10 Poselství pro 2022 a tuto dobu | Co (ne)čekat, co (ne)dělat a čemu bude přáno

Poslechněte si podcast

14. 2. 2022

43 min

Mé nacítění toho, jak vnímám, že se odvíjí tato doba a konkrétně tento rok, spolu s mými tipy pro to, co můžeme v této době dělat, jak se podpořit a čím ještě více využít příležitostí, které tato doba přináší. Je to JEN MÉ nacítění, které nechť si každý sám nacítí a přebere dle sebe - neberte nic zvenčí slepě jako absolutní pravdu, ale vše si prověřujte skrze sebe ♡. 

Instagram: https://www.instagram.com/verunity_/
Facebook: https://www.facebook.com/verunityart
Programy: https://verunity.cz/programy/

Popis podcastu

Všichni máme společné to, že jsme spolu na jedné planetě a ŽIJEME. A není nic krásnějšího, než si o tom povídat, inspirovat se a sdílením našich příběhů se podporovat. Záměrem podcastu je ukazovat běžné a přitom velmi neobyčejné životy lidí, odhalovat nové hloubky a úrovně témat a taky způsoby, jakými se dá žít. Přinášet inspiraci v tom, jak ty krásné teorie z knížek, které čteme, a vize, které nosíme v srdcích, doopravdy v našich životech žít a postupně tak měnit nejenom své životy, ale celý svět. Ukazovat, co všechno je možné a čeho všeho krásného a silného jsme jako lidské bytosti schopni a tím v nás a ve světě posílit nikoliv hodnocení, ale vzájemný respekt a pochopení. Podcastu a životu zdar! Verunity