Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Jak se dělá YA lit marketing s Olgou Zbranek

Jak se dělá YA lit marketing s Olgou Zbranek

Obrázek epizody Jak se dělá YA lit marketing s Olgou Zbranek

Poslechněte si podcast

Dnes

52 min

Červencová epizodka Zeleného světla přináší rozhovor s Olgou Zbranek, markeťačkou z projektu Humbook a z nakladatelského domu Albatros. Protože už u nás najdete epizodu o knižním marketingu v knihkupectví i v menším nakladatelství, řekly jsme si, že se společně s Olou mrkneme na zoubek i marketingu největší knižní platformy v Česku a zároveň zjistíme, co nového se děje na poli young adult literatury.💚 Green Light bookclub na červenec-srpen: Fitko od Vereny Kessler (s kódem FITKOKNIHA sleva 10 % na objednávku s knihou na martinus.cz)

Knihy zmíněné v epizodě: 📖 Lovkyně stínů (Lynette Noni)📖 Srdcerváči, Bez lásky (Alice Oseman)📖 Hledání Phoebe (Gavin Extence)📖 Úsvit sklizně (Suzanne Collins)📖 Kemp (Maartje Wortel)📖 Na Závisti (Marie Irová)

Popis podcastu

Knihoholky Lucie a Jana, které si nehrají na literární kritiku, prostě jen rády čtou. Povídáme si nejen o přečtených knihách, ale i o kulturních zážitcích všeho druhu. Knihomolské blábolení do uší. Kontakt: zelenesvetlo.podcast@gmail.com