
Zdravíčko: Víte, co je hnis? Zástup mrtvých bílých krvinek, které za nás položily život, odpovídá patolog

O epizodě podcastu
Primář Patologického odd. Nemocnice Tábor bude hostem Evy Kadlčákové.Všechno z tématu Zdraví můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.
Zánět je stereotypní odpověď organismu na poškození. Tak zní zjednodušená definice, kterou v pořadu Zdravíčko ocitoval Josef Kult, primář patologického oddělení Nemocnice Tábor. Vzpomněl tak na moudrého profesora, který ho kdysi učil. A se svou osobní moudrostí, nonšalancí a laskavostí vysvětlil, jak zajímavým a významným úkazem zánět v těle je.Všechno z tématu Zdraví můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.
Popis podcastu
Tipy a rady, jak pečovat o sebe i své blízké.
Všechno z tématu Zdraví můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz .
Všechno z tématu Zdraví můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz .