Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Martin Kalina: Nejvíc mě potěší, když pro někoho něco udělám

Západní vítr - Pirátský podcast

piratikvk

Zpravodajství

,

Politické zprávy

Martin Kalina: Nejvíc mě potěší, když pro někoho něco udělám

Obrázek epizody Martin Kalina: Nejvíc mě potěší, když pro někoho něco udělám

Poslechněte si podcast

7. 11. 2019

56 min

O epizodě podcastu

Dnešním hostem je starosta Mariánských Lázní Martin Kalina , který řídí město už rok a půl. Epizoda je nabitá zajímavými informacemi nejen o tom, jak se takové středně velké a známé lázeňské město řídí.

Co považuje Martin Kalina za největší Pirátské úspěchy? Jak se město chystá na rekonstrukci radnice? Jakým vývojem prošly Mariánky za posledních 30 let? Co by si rád koupil do knihovny? A proč je kumulace funkcí hovadina?

Pokud vás zajímají odpovědi na tyto otázky, neváhejte a pusťte si dnešní díl!

Dnešním hostem je starosta Mariánských Lázní Martin Kalina, který řídí město už rok a půl. Epizoda je nabitá zajímavými informacemi nejen o tom, jak se takové středně velké a známé lázeňské město řídí. Co považuje Martin Kalina za největší Pirátské úspěchy? Jak se město chystá na rekonstrukci radnice? Jakým vývojem prošly Mariánky za posledních 30 let? Co by si rád koupil do knihovny? A proč je kumulace funkcí hovadina?Pokud vás zajímají odpovědi na tyto otázky, neváhejte a pusťte si dnešní díl!