Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Lenochod Oskar tanečníkem + lenochodí relaxace

Zachumláno - relaxace a příběh pro klidný spánek

Zuku_Srytru

Společnost

Lenochod Oskar tanečníkem + lenochodí relaxace

Obrázek epizody Lenochod Oskar tanečníkem + lenochodí relaxace

Poslechněte si podcast

22. 9. 2022

12 min

Kdo je větší inspirací pro zpomalení než lenochodi? Proto se nejdříve zrelaxujeme jak to umí jen lenochodi a potom následuje příběh o tom, jak se lenochod Oskar stal tanečníkem. Sledujte doprovodné ilustrace a mindfulness tipy na instagramu @zuku_srytru Music from Uppbeat (free for Creators!): https://uppbeat.io/t/brock-hewitt-stories-in-sound/blessed-assurance License code: NFAAXJAPAHPQ7R9U https://uppbeat.io/t/northwestern/lighthouse-town License code: YJ2X3GLH3IOH3UV3 https://uppbeat.io/t/cory-alstad/nowhere-to-be License code: 6DOKGTHAQO1IS242

Popis podcastu

Podcast pro děti i dospělé, které si před spánkem chtějí uvolnit tělo, zklidnit mysl a vplout do říše snů. Kraťoučké povídky, které nejsou vůbec děsivé a pomáhají dětem před spánkem spočinout a nenásilně je učí budovat si návyk relaxovat a vnímat své tělo.