Řadit dle:

#8 Omikron se řítí republikou. Zvládne extraliga dohrát základní část a bude vůbec regulérní?
20. 1. 2022
42 min

#7 Zbytečně moc otazníků kolem olympijského týmu. Pešán ani Nedvěd je neuměli odstranit
15. 1. 2022
42 min

#6 Všechno špatně. Dvacítka dopadla jinak, než se čekalo. Radostné zprávy to ale nejsou
4. 1. 2022
34 min

#5 Má být Pešán odvolán, nebo výkonný výbor přivře před hokejovou bídou oči?
21. 12. 2021
38 min




#1 Český hokej se nachází v tristním stavu. Naděje na lepší zítřky nejsou na obzoru
23. 11. 2021
37 min
