Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Genderový chaos?

Za 5 pět

Radio Proglas

Společnost

Genderový chaos?

Obrázek epizody Genderový chaos?

Poslechněte si podcast

17. 9. 2022

44 min

S touhou být opačným pohlavím jsou u nás v posledních letech konfrontováni rodiče dospívajících, terapeuti i školy. Pojmy jako "nebinární osoba", namísto syn nebo dcera, zkoušejí jazyk, který na takovou možnost není připravený. Jak se v genderovém chaosu neztratit? Hosty Petra Viziny jsou kazatel Církve bratrské a psycholog Dalimil Staněk a Nikol, student*ka Střední školy umění a designu v Brně.

Radio Proglas žije pouze z darů svých posluchačů. Potřebujeme vaši podporu, abychom mohli vysílat. DĚKUJEME! Možnosti podpory najdete na https://www.proglas.cz/podpora/


Popis podcastu

Publicistických 45 minut s Hanou Scharffovou a Petrem Vizinou přináší každou sobotu blízká setkání s výjimečnými hosty a rozhovory na relevantní a aktuální témata, která často mohou být vnímána jako morálně problematická nebo zatížená stereotypy.